Wiadomości

Wygrywamy kolejny ważny mecz , tym razem Cartusia 1923 Kartuzy pokonała GKS Sierakowice 2:0 po bramkach Marcela Dejka i Oliviera Bielińskiego. Mecz był bardzo wyrównany , przeciwnik okazał się silny fizycznie i dobrze czuł się w grze z kontry. Na szczęście dobrze dysponowany był nasz bramkarz Kacper Karbowiak oraz zawodnicy z pola którzy bez większych błędów realizowali założenia tatyczne.

Pierwsza połowa odbyła pod dyktando Cartusii 1923 Kartuzy , częściej byliśmy przy piłce i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych , jedną z nich po indywidualnej akcji Borysa Płotki wykorzystał Marcel Dejk. W drugiej połowie goście zaostrzyli grę i momentami nie pozwalali nam na swobodne wyprowadzenie piłki z swojej połowy , w jedynej dogodnej sytuacji dla gości zabłysnął Kacper Karbowiak, który wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z napastnikiem gości. W końcówce indywidualną akcją popisał się kapitan Olivier Bieliński który minął kilku rywali i uderzył piłkę przy krótkim słupku , ustalając tym samym wynik spotkania.Warto podkreślić że nasza drużyna w 7 meczach strzliła już 76 bramek i straciła tylko 3. Po 8 kolejkach z kompletem zwycięst jesteśmy liderem grupy 5  juniora D2.

W przyszłym tygodniu zmierzymy się z Szarganem Somonino będzie to szansa dla zawodników którzy dzisiaj zagrali mniej lub wcale. Zbiórka w Kartuzach w sobotę o 9.30

Skład z GKS Sierakowice : Karbowiak , Zimnowłocki , Riegel, Malinowski, Wysiecki,Bieliński, Dejk , Płotka , Uzarek rez : Pawłowski , Zarach , Renka , Hinca , Ostoja Lniski , Hinca , Półczyński , Klawikowski , Jędrzejczyk.