Sparingi

Sezon 2016/2017 (zima)

14.01. (sobota) gra wewnętrzna, w Kartuzach, godz. 11.00;

21.01. (sobota) gra wewnętrzna w Kartuzach, godz. 11.00;

28.01. (sobota) Bytovia II Bytów w Kartuzach, godz. 11.30 - 2:0 (0:0);

04.02. (sobota) Centrum Pelplin w Kartuzach, godz. 11.00 - 1:4 (0:2);

11.02. (sobota) Kaszubia Studzienice w Kartuzach, godz. 11.30 - 9:0 (3:0);

14.02. (wtorek) KS Kamienica Królewska w Kartuzach, godz. 19.00 - 5:1 (4:0);

18.02. (sobota) KS Mściszewice w Kartuzach, godz. 11.00- 7:0 (4:0);

25.02. (sobota) Pogoń Lębork w Lęborku, godz. 13.00 - 1:3 (0:1);

04.03. (sobota) GKS Sierakowice w Kartuzach, godz. 12.00 - 1:0 (0:0);

 

Sezon 2016/2017 (lato)

1. GKS Sierakowice (V Liga) - Cartusia 20.07. (środa) godz. 19.00 Sierakowice- 0:3 (0:0);

2. Jaguar Gdańsk  (IV Liga)- Cartusia 23.07. (sobota) godz. 11.00, Gdańsk- 2:0 (0:0);

3. Cartusia - Bytovia II Bytów (IV Liga) 27.07. (środa) godz. 18.30 Kartuzy 1:1 (0:1);

4. KS Mściszewice (V Liga) - Cartusia 30.07. (sobota) godz. do ustalenia, Mściszewice 2:2 (1:1);

5. Czarni Pruszcz Gd. (V Liga) - Cartusia 03.08. (środa), godz. 18.00 Pruszcz Gd. 1:3;

 

Sezon 2015/2016 (zima)

1. Cartusia  - Gryf Wejherowo (II Liga) 16.01. (sobota) godz. 12.00 Kartuzy- 1:0 (0:0);

2. Cartusia – Centrum Pelplin (IV liga) 23.01.(sobota) godz. 16.00 Kartuzy- 6:1 (3:0);

3. Olimpia Elbląg – Cartusia (III Liga) 30.01.(sobota) godz. 12.00 Elbląg- 3:2 (2:1);

4. Cartusia – KP Starogard Gd. (IV Liga) 06.02. (sobota) godz. 12.00 Kartuzy- 3:1 (0:1);

5. KS Żukowo (A klasa) - Cartusia 09.02. (wtorek) godz. 18.30 Żukowo- 0:7 (0:3);

6. Cartusia – KS Skorzewo (A Klasa) 10.02.(środa) godz. 18.30 Kartuzy- 7:1 (2:0);

7. Cartusia – Pogoń Lębork (IV Liga) 13.02.(sobota) godz. 12.00 Kartuzy 1:2;

8. Cartusia – Jaguar Gdańsk (IV liga) 17.02.(środa) godz. 18.00 Kartuzy 1:2 (1:2);

9. Arka II Gdynia – Cartusia 20.02. (III Liga)(sobota) godz. do ust., Gdynia 1:3 (1:2);

10. Cartusia – Kaszubia Kościerzyna (III Liga) 24.02.(środa) godz. 18.30 Kartuzy 3:3 (1:0);

11. Cartusia – Stolem Gniewino (IV Liga) 27.02.(sobota) godz. 12.00 Kartuzy 0:2 (0:1);

12.Cartusia – GKS Sierakowice (V Liga)05.03.(sobota) godz. 12.00 Kartuzy;

 

Sezon 2015/2016 (lato)

1. Cartusia - Jaguar Gdańsk (IV Liga) - 11.07.2015 r. godz. 14.30 Kartuzy 2:0 (1:0)

2. Cartusia - KS Kamienica Królewska (V Liga) -15.07.2015 godz. 18.30 Kartuzy 2:3 (1:0)

3. GKS Sierakowice (V Liga) - Cartusia - 18.07.2015 r. godz. 13.00 Sierakowice 1:0 (1:0)

4. Pogoń Lębork (IV Liga) - Cartusia - 22.07.2015 godz. 18.00 Lębork 3:3 (3:0)

5. Lechia Gdańsk (junior starszy CLJ) - Cartusia - 25.07.2015 godz. 11.00 Kartuzy 0:1 (0:0)

6. Cartusia - Lechia Gdańsk (III Liga) 01.08.2015 godz. 11.00, Kartuzy 0:3 (0:1)

7. Cartusia - KS Kamienica Królewska (V Liga)- 05.08.2015 godz. 18.30 Kartuzy 2:0 (1:0)

8. Cartusia - Polonia Gdańsk (V Liga)- 11.08.2015 godz. 18.30 Kartuzy 2:1 (1:1);

 

Sezon 2014/2015 (zima)

1. Bytovia Bytów (I Liga) - Cartusia - 17.01.2015 r. godz. 12.00 Bytów 4:1 (3:0);

2. Cartusia - GKS Kolbudy (IV Liga) - 24.01.2015 r. godz. 13.30 Kartuzy 4:4 (2:1);

3. Cartusia - Wierzyca Pelplin (IV Liga) - 31.01.2015 r. godz. 13.00 Kartuzy 5:3 (3:3);

4. Cartusia - KP Starogard Gd. (IV Liga) - 07.02.2015 r. godz. 15.00 Kartuzy 5:0 (1:0);

5. Cartusia - Jaguar Gdańsk (IV Liga) - 14.02.2015 r. godz. 14.30 Kartuzy 8:1 (3:0);

6. Cartusia - Huragan Morąg (III Liga warm.- maz.) - 21.02.2015 r. godz. 13.00 Kartuzy 1:2 (1:0);

7. Cartusia - KS Kamienica Królewska (V Liga)- 24.02.2015 r. godz. 18.30 Kartuzy 5:0 (2:0);

8. Cartusia - GKS Sierakowice (V Liga) - 28.02.2015 r. godz. 11.00 Kartuzy 0:1 (0:0);

 

Sezon 2014/2015 (lato)

1. Cartusia - KS Chwaszczyno (III Liga)- 09.07.2014 (środa), Kartuzy, godz. 18.30- 1:1 (0:1);

2. Cartusia- Lechia II Gdańsk (III Liga)- 12.07.2014 (sobota), Kartuzy, godz. 11.00; nie odbył się;

3. Cartusia - KP Starogard Gdańsk (IV Liga)- 16.07.2014 (środa), Kartuzy, godz. 18.30; 1:3 (0:0);

4. Pogoń Lębork (IV Liga) - Cartusia- 19.07.2014 (sobota), Lębork,  godz. 11.00; 0:3 (0:3);

5. Start Warlubie (III Liga kuj.-wielk.) - Cartusia - 23.07.2014 (środa), Warlubie, godz. 17.00; 3:2 (3:0);

6. Cartusia- Jaguar Gdańsk (IV liga)- 26.07.2014 (sobota), Kartuzy, godz. 11.00; 4:1 (3:1);

7. Cartusia- Concordia Elbląg (III Liga warm.- maz.- podl.)- 02.08.2014 (sobota), Kartuzy, godz. 11.00; 4:0 (2:0)

 

Sezon 2013/2014 (zima)

1. 16.01.2014 (czwartek) Kartuzy, godz. 18.30- Jaguar Gdańsk (V liga) 2:0 (0:0)

2. 25.01.2014 (sobota) Kartuzy, godz. 12.00- Wikęd GOSiR Luzino (IV liga) 4:0 (3:0)

3. 01.02.2014 (sobota) Kartuzy, godz. 12.00 - KS Chwaszczyno (IV liga) 1:4 (0:2)

4. 08.02.2014 (sobota) Kartuzy, godz. 12.00- Gryf Wejherowo (II liga) 1:5 (1:1)

5. 15.02.2014 (sobota) Kartuzy, godz. 14.00 - KP Starogard Gd. (V liga) 2:1 (1:0)

6. 19.02.2014 (środa) Kartuzy, godz. 18.30 - Amator Kiełpino (IV liga) 3:1 (1:0)

7. 22.02.2014 (sobota) Kartuzy, godz. 12.00 - Pomorze Potęgowo (III liga) 1:0 (1:0)

8. 28.02.2014 (piątek) Kartuzy, godz. 18.30- Centrum Pelplin (V liga) 8:0 (5:0)

 

Sezon 2013/2014 (lato)

1. 20.07.2013 (sobota) 11.00 Gniewino- Bytovia Bytów (II Liga Zach.) 1:2 (1:2)

2. 24.07.2013 (środa) 17.45 Somonino- Amator Kiełpino (IV Liga) 0:0 

3. 27.07.2013 (sobota) 11.00 Somonino- GKS Przodkowo (IV Liga) 1:1 (1:0)

4. 31.07.2013 (środa) 17.30 Luzino- Lechia II Gdańsk (III Liga) 3:1 (2:0)

5. 03.08.2013 (sobota) 11.00 Tolkmicko- Barkas Tolkmicko (III Liga Podl/Warm/Maz) 1:1 (0:0)

 

Sezon 2012/2013 (zima)

1. 02.02.2013 (sobota) 14.00 Starogard Gd.- Wierzyca Pelplin (IV Liga) 4:1 (2:1)

2. 06.02.2013 (środa) 18.00 Gdańsk- Polonia Gdańsk (III Liga) 1:0 (0:0)

3. 09.02.2013 (sobota) 11.00 Cetniewo- Pomorze Potęgowo (IV Liga) 2:0 (0:0)

4. 13.02.2013 (środa) 16.00 Gdynia Witomino- KS Chwaszczyno (IV Liga) 2:2 (1:1)

5.16.02.2013 (sobota) 13.00 Cetniewo- Gryf Wejherowo (II Liga) 1:2 (0:0)

6. 20.02.2013 (środa) 15.30 NSR Gdynia- Arka Gdynia SSA (I Liga) 0:5 (0:2)

7. 23.02.2013 (sobota) 14.00 Elbląg- Olimpia 2004 Elbląg (III Liga) 3:1 (0:0)

8. 27.02.2013 (środa) 16.00 Gdańsk- Lechia Gdańsk (III Liga)- 2:3 (0:1)

9. 02.03.2013 (sobota) 14.00 Bytów- Bytovia Bytów (II Liga)- 3:1 (0:0)

10. 09.03.2013 (sobota) 10.30 Bytów- Cartusia II Kartuzy (V liga) - 11:0 (3:0)

11. 16.03.2013 (sobota) 14.00 Elbląg- Concordia Elbląg (II Liga) - 3:0 (1:0)

12. 06.04.2013 (sobota) 11.00 Tczew- Gryf 2009 Tczew (IV Liga) - 6:0 (3:0)

 

Sezon 2012/2013 (lato)

1. 30.06.2012 godz. 11.00 Luzino- Gryf Wejherowo : Cartusia 1923     3:1 (0:0)

2. 07.07 godz. 11.00 Dzierzgoń - Powiśle Dzierzgoń : Cartusia 1923     0:2 (0:1)

3. 11.07. godz. 18.00 Kolbudy- GKS Kolbudy :  Cartusia 1923     0:9 (0:4)

4. 14.07. godz. 11.00 Gniewino- Pogoń Szczecin : Cartusia 1923       0:0

5. 18.07. godz. 18.00 Starogard Gd.- Wietcisa Skarszewy : Cartusia 1923  0:2 (0:1)

6. 22.07. godz. 12.00 Bytów- Bytovia Bytów : Cartusia 1923 2:1 (1:1)

7. 28.07. godz. 10.00 Elbląg  Olimpia Elbląg : Cartusia 1923  1:1 (1:0)

8. 04.08. Tczew godz. 11.00 - Gryf 2009 Tczew : Cartusia 1923

9. 11.08.  Kartuzy, godz. 11.00 - Cartusia 1923 II Kartuzy : Cartusia 1923

 

Sezon 2011/2012 (zima)

1. 14.01.2012 Jagielonia Białystok - Cartusia (Cetniewo, godz. 17.00) - 4:1 (3:0)

2. 28.01.2012 Wierzyca Pelplin - Cartusia (Starogard Gd., godz. 16.00) 1:2 (1:2)

3. 04.02.2012 Powiśle Dzierzgoń - Cartusia (Tczew, godz. 14.30) 0:10 (0:5)

4. 11.02.2012 Pomezania Malbork - Cartusia (Malbork, godz. 16.30) 1:5 (1:1)

5. 15.02.2012 Gryf 2009 Tczew - Cartusia (Tczew, godz. 18.00) 1:3 (0:1)

6. 18.02.2012 Arka II Gdynia - Cartusia (Gdynia NSR, godz. 15.00) 1:0 (1:0)

7. 22.02.2012 Olimpia Elbląg - Cartusia ( Elbląg, godz. 17.00) 1:2 (0:1)

8. 25.02.2012 Wietcisa Skarszewy - Cartusia (Starogard Gd., godz.12.00) 2:4 (2:1)

9. 29.02.2012 Bałtyk Gdynia - Cartusia (Gdynia NSR, godz. 16.00) 4:1 (1:1)

10. 03.03.2012 Orzeł Trąbki Welkie - Cartusia (Trąbki Wlk., godz. 13.00) 0:4 (0:3)

11. 07.03.2012 Bytovia Bytów - Cartusia (Bytów, godz. 17.00) 2:2 (1:1)

12. 10.03.2012 Cartusia I - Cartusia II (Somonino, godz. 11.00) 5:1 (1:0)