23 marzec 2020

Korzystając z okazji wymuszonej przerwy, z lekkim opóźnieniem, przedstawiamy kadrę IV ligowej Cartusii 1923 Kartuzy na wiosnę 2020 r., która co prawda zainaugurowała już rozgrywki wygrywając w swoim pierwszym meczu 2:0 z Powiślem Dzierzgoń, ale niestety nie wiadomo, czy je dokończy. Tak, czy owak winni jesteśmy zaprezentowania pierwszej drużyny naszego klubu wraz ze zdjęciami, które prezentujemy w rozwinieciu. Więcej o poszczególnych zawodnikach i ich poprzednich klubach w zakładce IV Liga- Drużyna....

Czytaj więcej...

21 marzec 2020

GKS Cartusia 1923 Kartuzy włącza się do akcji w poszukiwaniu pełnoletnich wolontariuszy, którzy chcieliby pomagać osobom starszym w tych trudnych chwilach, kiedy zamykają się oni w domach przed koronawirusem. Zatem jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz pomóc seniorom, np. zrobić im zakupy, to proszę o kontakt z organizatorem akcji Panią Magdaleną Borkowską, tel. 605-268-571 z kartuskiej organizacji wolontariatu.

20 marzec 2020

Niniejszym informujemy, iż Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej zakomunikował, że mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. Równocześnie Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że mecze Ekstraklasy zostają odwołane także do 26 kwietnia włącznie....

Czytaj więcej...

19 marzec 2020

Do 30 kwietnia b.r. jest jeszcze czas na złożenie w Urzędzie Skarbowym rocznego zeznania podatkowego za 2019 rok. Dotyczy to najbardziej popularnego zeznania PIT 37 przeznaczonego najogólniej mówiąc dla wszystkich osób pracujących. Wypełniając PIT możesz w nim przekazać 1 procent swojego dochodu na organizację pożytku pulicznego OPP, jaką jest m.in. GKS Cartusia 1923 Kartuzy. To nic Cię nie będzie kosztowało, a tak wiele może dla nas znaczyć. W bardzo prosty sposób możesz zatem wspomóc niebiesko- biało-czarnych i rozwój piłki nożnej w naszym regionie. Wystarczy tylko w zezniaiu wpisać w odpowiednią rubrykę nr KRS Cartusii 0000351734. Z góry serdecznie dziękujemy 🙏 ❤️...

Czytaj więcej...

14 marzec 2020

Trener Juniora młodszego JB GKS Cartusia 1923 Kartuzy pan Karol Cichoń obchodzi w dniu 13.03.2020 r. swoje kolejne urodziny. W tym szczególnym i uroczystym dla bardzo oddanego naszemu klubowi trenera Karola dniu życzymy samych pomyślności, życiowych sukcesów, miłości, zdrowia dla całej rodziny no i spełniania się w pracy zawodowej i w pracy w Cartusii. Trenerze nie zmieniaj się i dziękujemy 😉.

Zarząd GKS Cartusia 1923 Kartuzy

14 marzec 2020

Tak jak przewidywaliśmy Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej (Uchwała z dnia 12.03.2020 r. ) wszystkie rozgrywki piłkarskie prowadzone przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz związki regionalne zostają zawieszone do co najmniej 29 marca 2020 r. włącznie. Dalsze decyzje dotyczące rozgrywek będą przekazane w terminie późniejszym. Decyzję w podobnym tonie wydała również Ekstraklasa SA, która poinformowała także, że jej rozgrywki zostaną wznowione nie wcześniej niż w kwietniu. Piłkarze IV ligowej Cartusii podobnie jak juniorzy treningi od dnia 12.03.2020 r. mają również zawieszone, a piłkarze otrzymają od trenera Błażeja Adamusa indywidualne rozpiski treningowe, aby okresu tej kwarantanny nie spędzili na darmo.

11 marzec 2020

Wszyscy juniorzy od Juniora A do najmłodszych zgodnie z decyzją Pomorskiego ZPN mają na tą chwilę dwie najbliższe kolejki odwołane. Od początku przyszłego tygodnia odwołane będą też treningi w naszym KLUBIE. Jutro w PZPN zapadnie decyzja w kwestii rozgrywek seniorów. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak zdrowie, więc musimy zrobić wszystko żeby uchronić naszych zawodników przed zarażeniem koronawirusem. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

08 marzec 2020

Z wielką niewiadomą udali się piłkarze IV ligowej Cartusii na inauguracyjny mecz do Powiśla Dzierzgoń, albowiem trochę zmian personalnych nastąpiło i nie wiadomo było jak zaprezentują się nowi piłkarze w barwach Cartusii a dodatkowo gospodarze z pewnością chcieli się zrehabilitować za wysoką porażkę jesienią w Kartuzach, więc mieli dodatkowy bodziec i dużą chęć na rewanż. Na szczęście dobrze zorganizowani taktycznie niebiesko- biało- czarni nie pozostawili złudzeń i pewnie wygrali 2:0 (1:0). Bramki strzelali Rafał Malanowski w 12 minucie i Marcin Adamkiewicz w 89’ z rzutu karnego. Szersza relacja i składy w rozwinięciu ….

Czytaj więcej...