27 kwiecień 2017

W najbliższą sobotę tj. 29.04.2017 r. piłkarzy IV ligowego GKS Cartusia 1923 Kartuzy czeka arcytrudne zadanie, albowiem  w dniu tym zmierzą się oni z bardzo niewygodnym zawsze przeciwnikiem Orkanem Rumia. Dla podopiecznych trenera Mariana Geszke będzie to kolejny mecz "o życie" a jak wiadomo w każdym meczu musimy liczyć na komplet punktów, aby liczyć się jeszcze w stawce o utrzymanie. Niestety w meczu z Orkanem Rumia, Cartusia zagra osłabiona co najmniej trzema zawodnikami, których brak na pewno osłabia naszą ekipę .....

Czytaj więcej...

26 kwiecień 2017

W związku ze zbliżającym się meczem w ramach rozgrywek IV Ligi pomiędzy drużynami GKS Cartusia 1923 Kartuzy a MKS Orkan Rumia, który zaplanowany jest na dzień 29.04.2017 r. (sobota) na godz. 11.00 w Kartuzach Zarząd Klubu informuje, iż w meczu tym ze względów bezpieczeństwa niedostępna będzie trybuna kryta. Kibice gospodarzy proszeni są o zajmowanie miejsc na sektorze A (od strony ul. 3-go Maja, vis a vis trybuny krytej) a wejście na stadion przewidziane jest bramą nr 2 (od strony biura klubu). Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

26 kwiecień 2017

25 kwietnia br. w Elblągu rozegrany został mecz Kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2005 z rówieśnikami z kadry województwa warmińsko - mazurskiego. Był to pierwszy mecz rozegrany z kadrą innego województwa. Wśród powołanych zawodników znalazło się dwóch podopiecznych trenera Jerzego Meissnera z drużyny Junior D1 – Łukasz Plichta i Oliwier Stenzel. Nasi zawodnicy oprócz prezentowanych w czasie meczu wysokich umiejętności wpisali się również na listę strzelców. Obaj zdobyli dla kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej po 1 bramce. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Kadry Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 8:2. Gratulujemy !!!

24 kwiecień 2017

W związku ze zbliżającym się meczem w ramach rozgrywek IV Ligi pomiędzy drużynami GKS Cartusia 1923 Kartuzy a MKS Orkan Rumia, który zaplanowany jest na dzień 29.04.2017 r. (sobota) na godz. 11.00 w Kartuzach Zarząd Klubu informuje, iż maksymalna ilość kibiców gości to 36 osób. Kibice gości na mecz ten będą wpuszczeni po uprzednim okazaniu autoryzowanej przez Klub Orkan Rumia listy kibiców uwzględniającej imię i nazwisko oraz nr pesel kibica. Weryfikacja nazwisk z listy przeprowadzana będzie na podstawie posiadanych dokumentów tożsamości. Wejście na stadion do sektora kibiców gości zaplanowane jest bramą nr 3 tj. od parkingu przy ul. Słonecznej.

23 kwiecień 2017

W niedzielę o godz. 14.00 na kartuskim stadionie rozpoczął się mecz ligowy najstarszej drużyny juniorów GKS Cartusia 1923 Kartuzy z rocznika 2000/2001. Podopieczni trenera Karola Cichonia jak przystało na lidera tabeli bez problemu pokonali swoich rówieśników zza miedzy tj. ekipę GKS Żukowo aż 6:0 (2:0). Przewaga naszych piłkarzy nie podlegała dyskusji przez całe spotkanie. Bramki dla Cartusii strzelali Kacper Paninski, Oskar Menard x3, Szymon Kwidziński oraz kapitan naszej jedenastki Robert Kitowski. Zwycięstwo to pokazało, że w obecnym sezonie nie ma mocnych na naszą drużynę i tylko umocniło ją na pozycji lidera. Gratulacje.

23 kwiecień 2017

Kolejna drużyna piłkarska GKS Cartusia 1923 Kartuzy w bieżącym weekendzie odniosła zwycięstwo w swoich rozgrywkach ligowych. Drużyną tą jest ekipa trenera Wiesława Roszkowskiego z rocznika 2002/03 z kat. JC1, która w niedzielne przedpołudnie pokonała na własnym stadionie Cisowę Gdynia aż 4:0 (2:0). Bramki dla Cartusii strzelali w pierwszej połowie Szymon Poroszewski i Jakub Toruńczak, natomiast w drugiej Filip Kitowski i Paweł Raczyński. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale rzutu karnego nie wykorzystał strzelec ostatniej bramki Paweł Raczyński. Dla piłkarzy Cartusii w trzecim wiosennym pojedynku było to drugie zwycięstwo. Gratulacje. Szersza relacja i zdjęcia w zakładce Junior C1.

22 kwiecień 2017

Kolejny bardzo dobry mecz zanotowali młodzi piłkarze Cartusii z rocznika 2004/05. Podopieczni trenera Jerzego Meissnera z kategorii JD1 w sobotnie przedpołudnie pokonali bowiem na własnym boisku swoich rówieśników z Bałtyku Gdynia 2:0 (0:0), czym zrehabilitowali się za jesienną porażkę w Gdyni 1:0. Bramki dla Cartusii zdobyli Oliwier Stenzel i Dawid Klawikowski. Wiosna dla naszych młodych piłkarzy jak do tej pory jest bardzo udana, albowiem na pięć rozegranych do tej pory spotkań odnieśli już czwarte zwycięstwo umacniając się na wysokiej pozycji w ligowej tabeli. Gratulacje. Szersza relacja i zdjęcia z meczu w zakładce Junior D1.

22 kwiecień 2017

W końcu zwycięstwo zanotowali piłkarze IV ligowej Cartusii 1923 Kartuzy, którzy w najdalszym swoim wyjeździe pokonali sąsiadującego w tabeli Sokoła Wyczechy 1:3 (0:1). Bramki w tym spotkaniu strzelali Mateusz Niedźwiecki, Jakub Giec i Marcin Dampc dla Cartusii, natomiast dla Sokoła w ostatniej akcji meczu wynik spotkania na 1:3 ustalił Karol Sadzik. Protokół meczowy, zdjęcia i szersza relacja w rozwinięciu ….

Czytaj więcej...