Kadra Cartusii 1923- jesień 2014Nabory i zapisy do akademii piłkarskiejOddział Akademii Lechii Gdańsk w Kartuzach

Spotkania

Najbliższe spotkanie
Cartusia - Astra Ustronie Morskie 
-:-
Kartuzy, 02.11.2014 r.
godz. 13.00

Ostatnie spotkanie
Rasel Dygowo - Cartusia 
1:2
Dygowo, 25.10.2014 r.

Aktualności

Rasel Dygowo- Cartusia 1:2 (1:2)

Czwarte z rzędu zwycięstwo zanotowali piłkarze III ligowej Cartusii 1923 Kartuzy. Tym razem podopieczni Piotra Kwiatkowskiego pozbawili złudzeń ekipę Rasela Dygowo, pokonując ich na wyjeździe 1:2 (1:2). Bramki w tym meczu zdobywali 0:1 Przybylski Piotr (1'), 1:1 Płomiński Maciej (25') i 1:2 Rzepnikowski Paweł (40'). Okazji do podwyższenia wyniku jak zwykle nie brakowało, ale zawodziła skuteczność a także przeszkadzały nierówności murawy w Dygowie. Gratulacje za zwycięstwo i awans w ligowej tabeli. Szersza relacja oraz protokół meczowy wkrótce. Skład Cartusii :

Jajkowski- Wiech (68' Grala), Karasiński, Rzepnikowski, Kieruzel- Przybylski, Domjan, Rychłowski (68' Sidor), Brzeski (89' Bork), Dawidowski- Piątkowski (85' Wenta).

Wda Czarna Woda - Cartusia 1:7 (0:3)

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą nasi najstarsi juniorzy z kategori JB1 z rocznika 1998/99, którzy w dniu dzisiejszym pokonali na wyjeździe Wdę Czarna Woda aż 1:7 (0:3). Bramki dla naszego zespołu strzelali Błażej Byczkowski x3, Daniel Radomski x2, oraz po 1 Jakub Leszkiewicz (k.) i Szymon Kotłowski.  Od samego początku meczu nasi piłkarze posiadali inicjatywę i nie było wątpliwości, która drużyna wygra ten pojedynek. Na szczególne wyróżnienie w tym spotkaniu zasłużyli Błażej Byczkowski i Daniel Radomski oraz  trenujący na co dzień z pierwszym zespołem Patryk Bereza. Podopieczni Piotra Wnuka Lipińskiego na chwilę obecną są jedyną drużyną bez porażki i po ośmiu kolejkach z dorobkiem 22 pkt. (7 zwycięstw i 1 remis) zdecydowanie liderują w ligowej tabeli. Gratulacje.

Cartusia 1923 - Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0)

Trzecie z rzędu zwycięstwo zanotowali piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy w rozgrywkach III Ligi Bałtyckiej. Tym razem podopieczni Piotra Kwiatkowskiego pokonali na własnym boisku Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 81 minucie Ryszard Dawidowski, który był chyba najjaśniejszym punktem naszej drużyny. Emocje w tym spotkaniu trwały do samego końca a od 87 minuty Kartujanie grali w osłabieniu, albowiem po drugiej żółtej kartce boisko opuścić musiał Karol Domjan. Szersza relacja i protokół meczowy w rozwinięciu. Skład Cartusii :

Jajkowski- Kieruzel, Karasiński, Skowroński, Wiech- Dawidowski (83' Bork), Rzepnikowski, Domjan, Brzeski (76' Sidor), Rychłowski (60' Przybylski)- Piątkowski (70, Wenta Sz.) ....

Więcej...

Piękny mecz. Cartusia wygrywa na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 1:2

Po emocjonującym i obfitującym w wiele sytuacji bramkowch meczu Cartusia pokonała na wyjeździe Gryfa Wejherowo 1:2 (1:2). Bramki w tym meczu strzelali 1:0 Piotr Kołc (13'), 1:1 Adam Piątkowski (30') i 1:2 Szymon Rychłowski (45').  Walki i ładnych akcji, zarówno z jednej jak i drugiej strony, nie brakowało w tym meczu, jednak zwycięstwo na szczęście powędrowało do Cartusii. Gospodarze mecz ten kończyli w 10, albowiem po drugiej żółtekj kartce za faul na wychodzącym na czystą pozycję Ryszardzie Dawidowskim,  boisko opuścić musiał stoper Gryfa Michał Skwiercz.  Cartusia zagrala w składzie :

Jajkowski- Grala, Karasiński, Skowroński, Wiech (80' Kieruzel)- Dawidowski, Domjan, Rzepnikowski, Brzeski (90' Sidor), Rychłowski (70' Przybylski)- Piątkowski (90' Gorczyca).

Cartusia - Bałtyk Koszalin 1:0 (1:0)

Po niezwykle zaciętym i obfitującym w dużo sytuacji bramkowych meczu Cartusia 1923 Kartuzy pokonała na własnym boisku Bałtyk Koszalin 1:0 (1:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 19 minucie niezawodny Karol Domjan, który wraz z bramkarzem Cartusii Michałem Jajkowskim byli chyba najjaśniejszymi punktami naszej drużyny. Cieszy zwycięstwo i trzy ważne punkty, ale niestety w dalszym ciągu zawodzi skuteczność, bo po raz kolejny nie wykorzystaliśmy co najmniej czterech sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Cieszmy się jednak ze zwycięstwa, które poprawi nieco naszą sytuację. Gratulacje. Szersza relacja, składy, zmiany, kartki itp. w rozwinięciu .....

Więcej...