Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

W czwartek, 31 sierpnia odbył się przeniesiony mecz pierwszej kolejki Juniorów B1 Gdańsk grupa 2. Podejmowaliśmy u siebie zespół Borowiak Czersk. W pierwszej połowie dominowali goście. Cartusia postawiła na obronę i to dosyć skuteczną obronę.

Pod koniec pierwszej połowy nie brakowało jednak kilku odważnych akcji które kończyły się interwencjami bramkarza Borowiaka. Jednak do przerwy bezbramkowy wynik już się nie zmienił.

Druga połowa zaczęł asię już bardziej wyrównaną grą. W zespole gości robiło się coraz bardziej nerwowo, co już w 48-ej minucie przełożyło się na wykorzystanie sytuacji podbramkowej przez Sebastiana Wrońskiego. Napiętą atmosferę raz po raz musiał uspokajać sędzia i choć goście zdążyli jeszcze stworzyć kilka niebezpiecznych sytuacji to bliżsi podwyższenia zwycięstwa byli raczej zawodnicy Cartusii. 

Było to już drugie spotkanie w lidze juniorów młodszych B1 grupa Gdańsk 2 i drugie zwycięstwo Cartusii. To z pewnością dobry początek sezonu, ale przed nami jeszcze kolejne, bardzo ważne spotkania. Najbliższe już w sobotę, 2 września.