Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

Niedzielne popołudnie drużyna trenera Karola Cichonia wybrała się do pobliskiego Kiełpina zmierzyć się w 8 kolejce Juniora B. Pogoda sprzyjała do rozegrania tego spotkania zwłaszcza, że murawa naturalna a przed naszym meczem jeszcze odbyło się spotkania drużyny seniorskiej Amator II. Już od samego początku widać było pewność w działaniu naszej drużyny i dzięki temu wychodzimy na prowadzenie 0:2, po naszych bramkach wdarło się lekkie rozluźnienie w naszych szeregach i to Amator doprowadza do wyrównania. Dzięki pewności siebie nikt z naszej drużyny ani na moment się nie podłamał i kończymy pierwszą połowę wynikiem 4:2. Druga odsłona tego spotkania to kreowanie sytuacji bramkowych przez nasz zespół, założenia w czasie przerwy nasi zawodnicy starali się wprowadzać w grę. Przewaga nie pozwoliła nawet na minutę pomyśleć o zremisowanym czy gorsza przegranym meczu. W każdym elemencie nasi zawodnicy byli lepsi. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2:5 dla drużyny z Kartuz. Dzięki tej wygranej powiększamy swoją przewagę jako lidera naszej grupy.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:  Paweł Piór, Oskar Menard x2, Robert Kitowski, Kacper Kobiela. Ale ważniejsze od bramek jest zaangażowanie całej drużyny i dzięki temu można 

pozytywnie patrzeć w przyszłość.

Skłąd naszej drużyny: Karol Stefanowski, Artur Szymański, Przemysław Skorowski, Adrian Raulin, Sebastian Wroński, Kacper Kobiela, Kacper Starzyński, Hirsz Gabriel, Robert Kitowski, Oskar Menard, Paweł Piór, Kacper Paninski, Marcin Rasielewski, Szymon Kwidziński, Filip Drywa, Kacper Ostoja Lniski, Norbert Plichta.