Kolejnym wysokim zwycięstwem zakończyli swój mecz juniorzy Cartusii z rocznika 2006. Podopieczni tr. Ryszarda Dawidowskiego w miniony weekend podejmowali na własnym boisku zespół Wdy Lipusz, który zajmował przed tą kolejką 8 miejsce w ligowej tabeli. Nasi młodzi piłkarze sprawili miłą niespodziankę i bez problemu uporali się ze słabszą teoretycznie Wdą pokonując ją zdecydowanie aż 7:0 (5:0)...

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Cartsuii i już w 10 minucie Mikołaj Półczyński dał prowadzenie naszej drużynie. Po chwili dorobek bramkowy podwyższali kolejno Nikodem Kryszewski, Marcel Wysiecki, Konrad Zarach i ponownie Mikołaj Półczyński. Do przerwy było zatem 5-0. Po przerwie wynik podwyższył jeszcze Damian Uzarek, a na 5 min. przed końcem spotkania wynik ustalił Marcel Wysiecki. Na kolejkę przed końcem rozgrywek ligowych Cartusia zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli, ustępując jedynie Gryfowi 2009 Tczew i Chojniczance Chojnice. Drużynie Cartusii pozostał jeszcze do rozegrania tylko jeden mecz, który zaplanowany jest na przyszłą niedzielę w Wielkim Klinczu z miejscową Santaną, która aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nie jest w najwyższej formie, co powoduje, że ze zdobyciem kolejnych punktów nie powinno być problemu.

Skład Cartusii w meczu z WDĄ Lipusz : Karbowiak, Bieliński, Riegel, Malinowski, Zarach, Zimnowłocki, Wysiecki, Uzarek, Klawikowski;

rez. :  Półczyński , Kryszewski , Pawłowski, Płotka.