W minioną niedzielę na kartuskim stadionie odbył się inauguracyjny rundę wiosenną mecz juniorów Cartusii z rocznika 2007-2008 w I Lidze Wojewodzkiej. Piłkarze Cartusii w meczu tym zmierzyli się z Wierzycą Stara Kiszewa. Podopieczni trenera Piotra Budziwojskiego dominowali na boisku przez całe spotkanie i zasłużenie wygrali je dość wysoko, bo aż 6:3 (3:1). Wynik ten mógłby być jeszcze wyższy gdyby tylko celowniki naszych młodych piłkarzy były lepiej ustawione. Kilkakrotnie udaną interwencją popisał się też bramkarz gości, który uchronił swój zespół przed utratą kolejnych bramek. Bramki i skład Cartusii w rozwinięciu. Gratulacje ....

Cartusia : Penkowski Jakub- Jóskowski Jakub, Bladowski Franek, Cichosz Aureliusz, Gdaniec Adam, Hinca Jakub, Grzenkowicz Dawid, Ostoja Lniski Szymon i Grzech Mateusz;

Rez.: Sapała Tymon, Dejk Marcel, Wydrowski Kamil, Mamelski Krzysztof i Pioch Daniel;

Do przerwy : 1:0 Hinca (5'), 2:0 Dejk (17'), 3:0 Ostoja Lniski (20'), 3:1 Las (26'),

Po przerwie : 4:1 Ostoja Lniski (34'), 5:1 Dejk (35'), 6:1 Grzech (51'), 6:2 Czarnecki (53'), 6:3 Czarnecki (58');