W miniony weekend znakomicie spisali się najmłodsi juniorzy Cartusii 1923 Kartuzy, którzy w przekonywujący sposób wygrali zorganizowany przez znanych trenerów Adama Adamusa i Macieja Cieślika halowy turniej Cisowa Cup 2018 w Gdyni. Podopieczni trenera Piotra Kwiatkowskiego Turniej ten wygrali pokonując wszystkich swoich rywali. Dodatkowo najlepszym bramkarzem Turnieju został wybrany Karol Wiśniewski z Cartusii. Wyniki poszczególnych meczów oraz skład Cartusii i zdjęcia z Turnieju w rozwinięciu ....

Turniej ten rozpoczął się od zmagań grupowych, w których nasi piłkarze osiągnęli następujące wyniki :

GKS Cartusia 1923 - AP I Gdynia 3:0

GKS Cartusia 1923 - Korona Żelistrzewo 0:0

GKS Cartusia - MKS Orkan Rumia 3 : 0

GKS Cartusia 1923 - Bałtyk Gdynia 0 : 0

Mecz półfinałowy z AS Piłeczka Pruszcz Gdański zakończył się  zwycięstwem Cartusii 2:1 (w karnych). Mecz finałowy zagraliśmy ponownie z Koroną Żelistrzewo i tym razem druzyna Piotra kwiatkowskiego wygrałą 2:1, po bramkach Maksymiliama Markowskiego oraz drugiej samobójczej bramce. Gratulacje !!! 

Cartusia w Turnieju tym wystąpiła w składzie: Bramka- Karol Wiśniewski (najlepszy bramkarz turnieju !!!), Paweł Roszkowski (w tym dniu obrońca nie do przejścia), Maksymilian Markowicz (lider drużyny, niesamowity w ataku i bardzo pomocny w obronie), Zuzanna Pióro (jedyna dziewczynka w turnieju, która była zdecydowanie lepsza od większości chłopaków w jej wieku), Bartłomiej Schmitd (nie do przejścia w pojedynkach 1x1), Jan Jóskowski (waleczny, nie odpuszczający żadnej piłki a wraz z Maksem zdobywają najwięcej bramek), Marcel Lis (wykazał się na turnieju niesamowitym sprytem boiskowy i bardzo pomocny w obronie), Alex Bela (najmłodszy, pomocny, dobry technicznie, wspierał naszych zawodników w ataku), Maksymilian Bir (w tym dniu grał najmniej, ale przyszłość przed nim, jest to zawodnik inteligentny nie odrywający się od emocji całego zespołu. Gratulacje dla Wszystkich, bo wszyscy tworzyliśmy Zwycięską Drużynę.

Przy okazji duże podziękowania dla Pani Natalii Markowicz za opiekę i zapewnienie odpowiedniego czasu wolnego dla naszych zawodników, dla Pana Sławomira Beli za obsługę audio wizualną, dla Pana Adama Jóskowskiego za pomoc w transporcie oraz wszystkim innym obecnym. Gratulacje dla całego teamu.

Zdjęcia z Turnieju :