Znakomicie radzą sobie ostatnio juniorzy Cartusii z rocznika 2004/05. Podopieczni tr. Jerzego Meissnera rozgrywając swoje mecze w I lidze wojewódzkiej odnieśli w miniony weekend siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali na wyjeździe swoich rówieśników z AP Dąbrowa Gdynia 3:5 (2:2). Bramki dla Cartusii strzelali wracający do zespołu po kilku meczach przerwy Oliwier Stenzel x2 oraz Filip Ptach, Kamil Lewandowski i Jędrzej Zając....

Mecz ten był wyrównanym pojedynkiem, a wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Pierwszą bramkę strzelają zawodnicy Cartusii. W sytuacji tej, po rzucie rożnym bardzo przytomnie zachwał się Filip Ptach, który  umieścił piłkę w siatce. Gospodarze szybko wyrównują znakomitym strzałem z dalszej odległości. Po kilku minutach strzelają kolejną bramkę wyprowadzając zespół AP Dąbrowa na prowadzenie 2:1. Drużyna Cartusii jeszcze przed przerwą za sprawą Oliwiera Stenzla doprowadza do remisu 2:2. Po zmianie stron sytuację sam na sam z bramkarzem ponownie wykorzystuje Stenzel Oliwier, który wyprowadza Cartusie na prowadzenie. Niestety z prowadzenia tego Cartusia nie cieszy się zbyt długo, albowiem chwilę później ponownie po kolejnym znakomitym strzale gospodarzy z dalszej odległości doprowadzają oni do remisu 3:3. Około 10 minut przed końcem spotkania szybki atak naszych zawodników Lewandowski Kamil zamienia na bramkę i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 3:4. Gospodarze się nie poddają i po ręce jednego z naszych obrońców w polu karnym mają rzut karny. Na szczęście dla Cartusii strzał okazał się niecelny. Kolejny nasz atak kończy się bramką zdobytą przez Jedrzeja Zając, który tym samym ustalił wynik meczu na 3:5. Do końca meczu było jeszcze bardzo nerwowo, ale wynik pozostał bez zmian. W meczu tym w drużynie Cartusii nie mogli zagrać : nasza kadrowiczka Lewandowska Weronika, która uczestniczy w obozie kadry Polski U14, Wenta Kacper oraz Wydrowski Olek. Gratulacje.