1. "ZasadaMedia" Kartuzy- Łukasz Zasada 
2. "AS" S.C. Kartuzy- Janusz i Marek Walentowski 
3. Marek Szymański Kartuzy

4. Waldemar Schmeichel Gdynia

5. Kantor "WJM Kaszub" Kartuzy -Jacek Markowski
6. "Stalbud" Kartuzy - Marek Szleja
7. Apteka "Farmjug" Kartuzy- p. Gawin
8. Firma "Wroński" Leszno - Jacek Wroński
9. "Invest- Metal" Kartuzy - Jan Plichta
10. Tadeusz Rek Kartuzy
11. Leszek Przewoski Kartuzy
12. PB "Górski" Kartuzy- Bogdan Górski
13. Andrzej Formela Kartuzy
14. PDM "Dromos" Kartuzy- Henryk Pietras

15. "Elus" Kartuzy- Kazimierz Hinc, Leszek Kuźma

16. PW "WOD-KAN Grzenkowicz" Kartuzy

 
 

 

 

 

 

klub 100

ZOSTAŃ CZŁONKIEM „KLUBU 100”

„KLUB 100” GKS Cartusia 1923 Kartuzy  ma na celu pozyskiwanie środków finansowych na utrzymanie III ligowej drużyny piłkarskiej. 

„KLUB 100” zrzesza osoby prywatne jak i lokalnych przedsiębiorców wyrażających chęć, na miarę swoich możliwości finansowych,  wesprzeć działalność stowarzyszenia. 

Aby stać się członkiem „KLUBU 100", należy wspierać GKS Cartusia 1923 Kartuzy regularnymi, miesięcznymi składkami – wpłatami na konto stowarzyszenia.

Członkami „KLUB 100” są osoby, które wypełnią DEKLARACJĘ przystąpienia do programu.

Ponieważ członkostwo w programie „KLUB 100” ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie GKS Cartusia 1923 Kartuzy , podstawową zasadą uczestnictwa jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków Klubu.

Każdy członek „KLUBU 100” deklaruje się do opłacania składki członkowskiej miesięcznej w kwocie określonej w deklaracji (do wyboru nie mniej niż 50 złotych, albo nie mniej niż 100 złotych).

Brak deklarowanej wpłaty przez okres dwóch miesięcy powoduje wykreślenie danej osoby z członka „KLUBU 100” oraz zwrot karty członkowskiej oraz okolicznościowego pinu.

Składki członkowskie „KLUBU 100” mogą być wpłacane w kasie klubu do 10 – go każdego miesiąca, mogą być też zbierane przez pracownika Klubu, lub przekazywane przelewem na konto Klubu.

W przypadku deklarowanej składki członkowskiej miesięcznej w wysokości :

- nie mniej niż 50 zł - członek „KLUBU 100” otrzymuje karnet uprawniający do wejścia na wszystkie mecze III ligowej drużyny GKS Cartusia 1923 Kartuzy w całym sezonie rozgrywkowym;

- nie mniej niż 100 zł - członek „KLUBU 100” otrzymuje karnet uprawniający do wejścia na wszystkie mecze III ligowej drużyny GKS Cartusia 1923 Kartuzy w całym sezonie rozgrywkowym, możliwość wjazdu na teren stadionu samochodem w trakcie meczów ligowych (w miarę wolnych miejsc), możliwość zawieszenia na płocie ogradzającym płytę boiska baneru reklamowego o wielkości jednego przęsła ogrodzenia.

Każdy członek „KLUBU 100” otrzymuje Kartę Członka „KLUBU 100” oraz okolicznościowy „pin” stanowiący logo „KLUBU 100”.  

  karta klub 100 a  karta klub 100 b

Wszyscy członkowie „KLUBU 100” za okazaniem karty członkowskiej mają określone zniżki na zakupy w wybranych punktach handlowo- usługowych (dane nt. punktów oraz wysokości zniżek dostępne będą wkrótce). 

Każdy Członek „KLUBU 100” ma możliwość korzystania z loga „KLUBU 100” w celach reklamowych oraz bezpłatnej reklamy i ogłoszeń na Oficjalnej Stronie Klubu : 

www.cartusia1923.pl

Każdy członek „KLUBU 100” wedle życzenia będzie otrzymywał drogą e-mail wszystkie aktualności klubowe oraz informacje o planowanych imprezach, meczach ligowych i sparingach.

Wszystkie firmy oraz osoby prywatne, które zdecydują się przystąpić do programu „KLUB 100" za ich zgodą zostaną wymienione w specjalnej zakładce „KLUB 100" na oficjalnej stronie Klubu.

Deklarację można odebrać w sekretariacie Klubu, lub dzwoniąc na numer (58) 685-32-45, lub 606-144-463; 

Istnieje też możliwość, że nasz pracownik podjedzie do Państwa Firmy w najdogodniejszej dla Państwa chwili, aby załatwić wszelkie formalności.

Wsparcie naszego Klubu poprzez członkowstwo w „KLUBIE 100” daje niepowtarzalną szansę rozpowszechnienia Państwa firmy w naszym lokalnym środowisku i nie tylko a także utrwalenia pozytywnej o niej opinii. Sponsoring nie jest tylko dla bogaczy. Mniejsze firmy, czy osoby prywatne też mogą łączyć się, aby razem wspierać i inwestować w nasz Klub. Liczy się każdy grosz.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZYM KLUBEM

Deklaracja Klubu 100 - do pobrania