Błękitni Stargard 4:0 Cartusia 1923 Kartuzy

W dwóch ostatnich meczach ligowych straciliśmy 8 goli, strzelając tylko jednego. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach. Na przemian świeciło słońce, padał deszcz i wiał porywisty wiatr. Lepiej w tej aurze odnaleźli się wyżej sklasyfikowani w tabeli gracze z województwa zachodniopomorskiego, którzy już w pierwszej połowie zaaplikowali Cartusii dwa gole. Po przerwie Błękitni dołożyli jeszcze dwa trafienia i cały mecz wygrali 4:0. Sytuacja w tabeli jest napięta.
Na 10 dotychczasowych spotkań Cartusia wygrała dwa razy, zanotowała trzy remisy i pięć razy przegrała. Z dziewięcioma punktami znajduje się na dzień 28 września, na piętnastym miejscu w tabeli i tylko dwa punkty dzielą ją od outsidera tabeli Vinety Wolin.

W następnej kolejce zagramy u siebie z czołowym zespołem III ligi, Pogoni II Szczecin.

Spotkanie rozegrane zostanie w Kartuzach 6 października o godz. 13. ZAPRASZAMY NA STADION!