Sponsoring w sporcie jest wymieniany jako podstawowe narzędzie marketingowe w sporcie. Daje się łatwo przekuć na pieniądze potrzebne do osiągnięcia sukcesów, jednocześnie zapewniający wysoką widoczność sponsorowi, kiedy owe sukcesy się pojawiają.

 

Inwestujący w sport kojarzą się z wysokim potencjałem, nowoczesnością, zamożnością i sukcesem !!!

 

Sponsoring naszej drużyny daje niepowtarzalną szansę rozpowszechnienia Państwa firmy w naszym lokalnym środowisku i nie tylko a także utrwalenia pozytywnej o niej opinii. Sponsoring nie jest tylko dla bogaczy. Mniejsze firmy też mogą łączyć się, aby razem wspierać i inwestować w nasz Klub. Czasami niezbędne nakłady to ufundowanie jakiejś nagrody, przejazdu na mecz, sprzętu sportowego itp. Liczy się każdy grosz. Sponsorowanie naszego Klubu daje duże szanse powodzenia ze względu na dość dużą skłonność mediów do pokazywania sportu a szczególnie piłki nożnej. Logo Firmy na koszulkach, bandach, czy innych miejscach reklamowych stadionu oraz wypowiadanie przez spikera zawodów nazwy Firmy zapewniają doskonałą jej widoczność.

 

Pamiętajmy, że wydatki o charakterze reklamowym traktowane są jako wydatki związane z prowadzoną działalnością i mogą zostać rozliczone jako koszt uzyskania przychodu.

 

Liczymy zatem na hojność z Państwa strony a wszystkie firmy będące zainteresowane współpracą z Klubem Cartusia 1923 Kartuzy prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.