Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi piłkarze w corocznym turnieju Futsal Cup zajmując V i VIII miejsce w turnieju na dwanaście drużyn z województwa pomorskiego, warto dodać, że nasz zespół z rocznika 2010 nie przegrał meczu w turnieju i tylko w ćwierćfinałach remisując 1:1 przegrał w karnych 2:3 zespołem Viktoria II Kaliska oraz również to że zespół z rocznika 2011 był najmłodszym zespołem w turnieju.
Grupa A
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 2:2 Victoria Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk 0:1 UKS Iskra Gdynia
Pokolenia Lechii Gdańsk 1:1 Cartusia 1923 Kartuzy 2010
Victoria Gdańsk 3:0 UKS Iskra Gdynia
UKS Iskra Gdynia 2:1 Cartusia 1923 Kartuzy 2010
Victoria Gdańsk 4:2 Pokolenia Lechii Gdańsk
Grupa C
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 2:1 Victoria III Gdańsk
Olipmico Malbork 0:4 Byki Słupsk
Olipmico Malbork 5:0 Cartusia 1923 Kartuzy 2011
Victoria III Gdańsk 4:0 Byki Słupsk
Byki Słupsk 2:0 Cartusia 1923 Kartuzy 2011
Victoria III Gdańsk 2:0 Olipmico Malbork
Mecze o miejsca 9-12
SAPA Rumia 0:1 Victoria III Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk 2:0 Lech Poznań Football Academy
Ćwierćfinały
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 1:1 (kar. 2:3) Victoria II Gdańsk
Byki Słupsk 1:2 UKS Iskra Gdynia
Victoria Gdańsk 2:0 Cartusia 1923 Kartuzy 2011
AS Pomorze 1:1 (kar. 3:2) Olimpico Malbork
Mecz o 11 miejsce
SAPA Rumia 2:2 (kar. 1:2) Lech Poznań Football Academy
Mecz o 9 miejsce
Victoria III Gdańsk 0:5 Pokolenia Lechii Gdańsk
Mecze o miejsca 5-8
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 2:1 Byki Słupsk
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 0:1 Olimpico Malbork
Półfinały
Victoria II Gdańsk 0:0 (kar. 2:3) UKS Iskra Gdynia
Victoria Gdańsk 3:1 AS Pomorze
Mecz o 7 miejsce
Byki Słupsk 1:0 Cartusia 1923 Kartuzy 2011
Mecz o 5 miejsce
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 0:0 (kar. 4:3) Olimpico Malbork
Mecz o 3 miejsce
Victoria II Gdańsk 1:1 (kar. 1:2) AS Pomorze
Finał
UKS Iskra Gdynia 2:2 (kar. 2:1) Victoria Gdańsk
Klasyfikacja końcowa
1. UKS Iskra Gdynia
2. Victoria Gdańsk
3. AS Pomorze
4. Victoria II Gdańsk
5. Cartusia 1923 Kartuzy 2010
6. Olimpico Malbork
7. Byki Słupsk
8. Cartusia 1923 Kartuzy 2011
9. Pokolenia Lechii Gdańsk
10. Victoria III Gdańsk
11. Lech Poznań Football Academy
12. SAPA Rumia
Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!