Następny mecz

Pogoń Lębork
vs
CARTUSIA 1923
15 wrzesień 2019, godz. 17:00 Lębork

Bardzo dobrze jesienne zmagania w sezonie 2018/2019 zakończyły trenujące pod okiem doświadczonego trenera Cartusii Piotra Kwiatkowskiego oraz jego asystentów Marcina Ratke oraz Bartłomieja Bir dwie najmłodsze drużyny Cartusii 1923 Kartuzy z roczników 2010 i 2011. Obie ekipy występujące odpowiednio w rozgrywakch turniejowych organizowanych przez Pom. ZPN w Gdańsku w kategorii Junior F1 (8 lat) oraz Junior F2 (7 lat) gładko wygrały swoje ligi i zajęły w nich I miejsca w tabeli....

Ostatnia ligowa kolejka w kategorii Junior F1 rozegrana została w miniony weekend na nowym stadionie w Goręczynie. Nasze dwie, zgłoszone do tych rozgrywek, drużyny nazwane : Cartusia I i Cartusia II rozegrały bardzo udane mecze w tym turnieju💪⚽️. W każdej z naszych drużyn wśrod piłkarzy widoczna była duża wola walki, zaangażowanie oraz przede wszystkim, co w futbolu jest przysłowiową "wisienką na torcie". wspaniałe bramki. Cartusia I była tego dnia nie do zatrzymania i zdobyła komplet punktów. Cartusia 2 z kolei zremisowała jedynie z byłym już liderem KS Kaszubia Kościerzyna mając w ostatniej sekundzie piłkę meczowa ⚽️. Z występu obu drużyn trenerzy Cartusii są bardzo dumni, bo nie wynik poszczególnych turniejów, ale postęp jaki cały czas jest widoczny jest dla nich wyznacznikiem swojej i dzieciaków ciężkiej pracy. Gratulujemy wszystkim super zawodów, na boiskach ligowych widzimy się w 2019 roku 😀🤟👍👏.

Również rocznik 2011 spisał się znakomicie w rozgrywkach znakomicie zajmując I miejsce w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, wielkie brawa dla naszych zawodników i trenerów. Rocznik 2011 zaprezentował się także bardzo dobrze w rozgrywkach powiatowych o Puchar Tymbarka zajmując I miejsce i awansował do rozgrywek wojewódzkich. Gratulujemy.