Wiadomości

09 luty 2018

W sobotę w Kartuzach organizujemy Turniej piłki halowej na który powołanie otrzymują: Wiśniewski Karol, Wiśniewski Jovan, Markowicz Maksymilian, Markowicz Aleksander, Schmidt Bartosz, Żygowski Bartosz, Jóskowski Jan, Pióro Zuzanna, Lis Marcel, Bela Aleks, Ratke Samuel, Brylowski Jan, Sirocki Dawid, Szlachetka Staś, Hinc Jakub, Pastuszenko Gracjan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Cieszyński Norbert, Bir Maksymilian.

Zbiórka w Kartuzach w hali sportowo-widowiskowej Szkoły podstawowej nr 1 o godz. 8 45 , zabieramy strój klubowy.

31 styczeń 2018

W przyszłym tygodniu tj. 10.02.18 o godz. 9 00 do 16 00 odbędzie się turniej piłki halowej rocz. 2010/11, kto otrzyma powołanie napiszemy później . Plakat przygotował Bemol event, który pomaga trenerowi Marcinowi w organizacji. Głównymi sponsorami turnieju są firmy: Graham Sierakowice , Pizzeria Bemol Kartuzy i Restauracja Kacza Krzewi Róg z Garcza za co bardzo dziękujemy.

28 styczeń 2018

W ferie trenujemy w poniedziałek, wtorek o 15 30 w Kartuzach na ul. Piłsudskiego oraz w czwartek o 18 30 również na ul. Piłsudskiego 10

10 styczeń 2018

W sobotę w Lipuszu odbędzie się Turniej piłki halowej Lipusz Cup 2018 rocznik 2011 na który powołani zostali następujący zawodnicy:

Bela Aleks, Ratke Samuel, Norbert Cieszyński ,Pastuszenko Gracjan, Kroll Wiktor ,Cirocki Dawid, Aleksander Markowicz.

zabieramy strój klubowy

Zbiórka 11:15 na Hali w Lipuszu ul. Derdowskiego 7, 83-424 Lipusz
( Hala Sportowa przy Zespole Szkół w Lipuszu )

14 grudzień 2017

Czwartek 14.12.17 będzie ostatnim treningiem  w tym roku, po przerwie świątecznej spotykamy się w nowym roku w poniedziałek 08.01.18 o godz. 18 30 w sali sportowej w Dzierżążnie.

09 grudzień 2017
 
Zbiórka w hali sportowo-widowiskowej w Somoninie na ul. Osiedlowej 17 o godz. 9:00, na turniej zabieramy strój klubowy.
01 grudzień 2017

W sobotę 02.12.17  na Turniej mikołajkowy do "Jedyneczki" zostają powołani następujący zawodnicy: Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn,Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Szmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz oraz Pastuszenko Gracjan.

Pozostali zawodnicy będą powołani w przyszłym tygodniu na turniej w Somoninie o czym powiadomię później.

Zbiórka w hali widowiskowo-sportowej w Kartuzach na ul. Piłsudskiego 10 o godz. 9 45, zabieramy strój klubowy. Przewidywany koniec turnieju około godz 13 30.

23 listopad 2017

W piątek 24.11.17  w sali sportowej  Szkoł Podstawowej nr 1 w Kartuzach  rozegramy turniej z tamtejszymi zawodnikami.

Powołanie na turniej otrzymują: Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Hinc Kuba, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Markowicz Aleksander, Pastuszenko Gracjan, Ratke Samuel, Szczerba Michał, Szymon Wiczling, Karol Wiśniewski oraz Staś.

Zbiórka w sali sportowej  Szkoły Podstawowej nr 1 na ul. 3 Maja 14 o godz. 16 00

Zabieramy ze sobą strój klubowy.

UWAGA !

W poniedziałek na trening przynosimy strój klubowy (koszulka, spodenki, getry oraz bluzę) ponieważ będziemy wykonywali  zdjęcie naszej drużyny.

10 listopad 2017

W niedzielę tj. 12.11.17 w Somoninie odbędzie się turniej piłki nożnej Somonino Cup 2017. Na turniej powołani są następujący zawodnicy: Bela Aleks, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz.

Zbiórka w hali sportowo-widowiskowej w Somoninie na ul. Osiedlowej 17 o godz. 8 45, na turniej zabieramy strój klubowy.

Rodziców powołanych zawodników proszę o potwierdzenie uczestnictwa sms-em.

Pozostali zawodnicy, którzy nie będą grali w turnieju w Somoninie otrzymają powołanie na kolejny turniej, który zostanie rozegrany w Kartuzach 24.11.17 o czym poinformuję później.

Ważna informacja !

Ze względu na warunki d/t sali sportowej w Dzierżążnie ( mało miejsca) oraz wymogów Akademii "Piłkarska przyszłość z Lotosem" (w przyszły roku nasza grupa będzie objęta programem tej Akademii ) muszę podzielić grupę na dwie podgrupy czyli na "pomarańczowych" i "zielonych".

Grupa "pomarańczowych" trenuje w dniach: poniedziałek  18 30 - 20 00, wtorek  16 00 - 17 30, czwartek  17 00 - 18 30.

Do grupy "pomarańczowych" należą: Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz.

Grupa "zielonych" trenuje w dniach: poniedziałek 18 30 -  20 00, czwartek 17 00 - 18 30.

Do grupy "zielonych" należą: Bir Maksymilian, Furman Olaf, Hinc Kuba, Kolka Mikołaj, Markowicz Aleksander, Meissner Hubert, Neumann Tomasz, Pastuszenko Gracjan, Pryczkowski Filip, Sela Mateusz, Sirocki Gabriel, Szczerba Michał, Wiczling Szymon, Mateusz Machola, oraz nowi zawodnicy.

Kolejna informacja !

W przyszłym tygodniu trenujemy tylko w we wtorek i czwartek. Trening w poniedziałek jest odwołany.

W razie pytań proszę o kontakt 604 556 672 trener Piotr

 

02 listopad 2017

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi piłkarze w corocznym turnieju Futsal Cup zajmując V i VIII miejsce w turnieju na dwanaście drużyn z województwa pomorskiego, warto dodać, że nasz zespół z rocznika 2010 nie przegrał meczu w turnieju i tylko w ćwierćfinałach  remisując 1:1 przegrał w karnych 2:3 zespołem Viktoria II Kaliska oraz również to że zespół z rocznika 2011 był najmłodszym zespołem w turnieju.

Czytaj więcej...