Wiadomości

11 maj 2018

W sobotę 12.05.18 o godz. 14 10 odbędzie się turniej piłki nożnej w  Gdańsku na ul. Smoleńskiej 5 . Turniej rozgrywany jest w ramach rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Na turniej powołanie otrzymują: Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz.

zbiórka w Kartuzach na parkingu przy boisku treningowym o godz. 13 00, zabieramy strój klubowy.

04 maj 2018

Witam trening dzisiejszy tj.  04.05.18 odwołany . W przyszłym tygodniu treningi zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

30 kwiecień 2018

W tym tygodniu  trenujemy w poniedziałek 30.04.18 oraz w piątek 04.05.18. 

24 kwiecień 2018

Dzisiaj tj. 24.04.18 trening jest odwołany. Następny trening zgodnie z harmonogramem w czwartek o godz. 15 30 na boisku treningowym przy stadionie.

20 kwiecień 2018

W sobotę 21.04.18 o godz. 11 00 odbędzie się turniej piłki nożnej w  Pruszczu Gdańskim na ul. Niemcewicza 1. Turniej rozgrywany jest w ramach rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Na turniej powołanie otrzymują: Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Reszka Konrad,Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz oraz Pióro Zuzanna i Ratke Samuel.

zbiórka w Kartuzach na parkingu przy boisku treningowym o godz. 9 30, zabieramy strój klubowy.

Grupa zawodników, która bierze udział w turnieju Deichmanna spotyka się w Kokoszkach na obiektach Jaguara Gdańsk ul.Budowlanych 49/5 również w sobotę o godz. 8 30.

11 kwiecień 2018
 Już za chwilę startujemy z jedenastą edycją turnieju Deichmann Mini-mistrzostwa w Gdańsku,które odbędą się na boiskach Jaguara Kokoszki.(orlik lub balon) Nasza drużyna rocznika 2011 wystąpi w kategorii U-7 .Osoby ,które wypełniły zgłoszenie są proszone o wpłatę 140 złoty do trenera Marcina Ratke. Start rozgrywek to 21 kwietnia godz 8:30 .Gramy ,kolejno 7 tygodni z rzędu każda sobota godz 8:30.
 
Więcej informacji pod linkiem : 
06 kwiecień 2018

Wracamy do treningów w Kartuzach, trenujemy w poniedziałek  16 00 - 17 30, wtorek  16 00 - 17 30, piątek  16 00 – 17 30 na Orliku na ulicy Piłsudskiego 10

oraz w  czwartek  15 30 - 17 00 na boisku treningowym przy Stadionie.

 

Grupa "pomarańczowych" trenuje w dniach: poniedziałek  16 00 - 17 30, wtorek  16 00 - 17 30, czwartek  15 30 - 17 00, piątek  16 00 – 17 30

Do grupy "pomarańczowych" należą: Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Pastuszenko Gracjan, Hinc Kuba, Bir Maksymilian, Szlachetka Staś, Pióro Zuzanna.

 

Grupa "zielonych" trenuje w dniach: poniedziałek  16 00 - 17 30, czwartek  15 30 - 17 00, piątek  16 00 – 17 30

Do grupy "zielonych" należą: , Furman Olaf, Kolka Mikołaj, Markowicz Aleksander, Meissner Hubert, Neumann Tomasz, Pryczkowski Filip, Sela Mateusz, Sirocki Gabriel, Sirocki Karol,  Michalski Karol, Szczerba Michał, Wiczling Szymon,  oraz nowi zawodnicy.

03 kwiecień 2018

Trening czwartkowy tj.05.04.18 odbędzie się na boisku treningowym w Kartuzach przy stadionie o godz. 15 30.

28 marzec 2018

W dniu dzisiejszym tj. 29.03.18 trening odwołany, następny trening po świętach tj. 05.04.18 o godz. 17 00  w Dzierżążnie. 

23 marzec 2018

W sobotę 24.03.18 w Kiełpinie w hali sportowej odbędzie się turniej piłki halowej rocznika 2010/11 . Na turnieju zagramy dwoma zespołami.

Pierwszy zespół to następujący zawodnicy: Wiśniewski Karol, Wiśniewski Jovan, Pióro Zuzanna, Żygowski Bartosz, Reszka Konrad, Markowicz Maksymilian, Schmidt Bartosz, Ratke Samuel, Lis Marcel, Jóskowski Jan.

Druga drużyna to: Pastuszenko Gracjan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Cieszyński Norbert, Hinc Kuba, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Szlachetka Stanisław, Wiczling Szymon, Sirocki Dawid.

Zbiórka zespołu pierwszego o godz. 7 45 w hali sportowej na ul. Szkolnej 29

Zbiórka drugiego zespołu o godz. 8 45 j.w

Zabieramy strój klubowy.