Wiadomości

23 marzec 2018

W sobotę 24.03.18 w Kiełpinie w hali sportowej odbędzie się turniej piłki halowej rocznika 2010/11 . Na turnieju zagramy dwoma zespołami.

Pierwszy zespół to następujący zawodnicy: Wiśniewski Karol, Wiśniewski Jovan, Pióro Zuzanna, Żygowski Bartosz, Reszka Konrad, Markowicz Maksymilian, Schmidt Bartosz, Ratke Samuel, Lis Marcel, Jóskowski Jan.

Druga drużyna to: Pastuszenko Gracjan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Cieszyński Norbert, Hinc Kuba, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Szlachetka Stanisław, Wiczling Szymon, Sirocki Dawid.

Zbiórka zespołu pierwszego o godz. 7 45 w hali sportowej na ul. Szkolnej 29

Zbiórka drugiego zespołu o godz. 8 45 j.w

Zabieramy strój klubowy.

09 marzec 2018

W sobotę tj. 10.03.18 odbędzie się w Wejherowie Turniej LOTOS Griffin Cup na który powołanie otrzymują: Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Kroll Wiktor, Krause Fynn, Ratke Samuel, Postuszenko Gracjan, Pióro Zuzanna, Cirocki Dawid.

Zbiórka o godzinie 9 40 w hali sportowej w Wejherowie na ul. Śmiechowska 36. Zabieramy strój klubowy.

05 marzec 2018

W związku ze spotkaniem dzisiejszym tj 05.03.18 rodziców grup młodzieżowych z Burmistrzem i Zarządem klubu trening dzisiejszy jest odwołany.

28 luty 2018

Ponad 240 najmłodszych adeptów futbolu zagrało w ostatni weekend lutego na luzińskiej hali w IX Turnieju im. Marszałka Macieja Płażyńskiego „Nadzieje Polskiej Piłki”. Impreza odbywająca się równolegle na dwóch boiskach przyniosła wiele radości wszystkim uczestnikom zmagań oraz licznie przybyłym rodzicom. Od samego początku istnienia turnieju, nie jest na nim prowadzona klasyfikacja końcowa, stąd po zakończeniu wszystkich meczy, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali z rąk Pawła BuzałyKarola Piątka oraz dyrektora GOSRiT Luzino – Piotra Klecha, statuetki, dyplomy, nagrody i medale za zajęcie 1 miejsca. Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez PZPN oraz głównego sponsora turnieju Sportbm. Miłym akcentem było wręczanie pucharów solenizantom, którzy w dniu imprezy obchodzili swoje urodziny.

Najpierw w sobotę 24 lutego rywalizowało 12 ekip z rocznika 2010. W turnieju, w kolejności alfabetycznej zagrali: AP Gdynia, Akademia Piłkarska Karola Piątka, Błękitni Wejherowo ( 2 zespoły), Bytovia Bytów, Cartusia Kartuzy, Diego Lębork, Dragon Bojano, DSPB Kwidzyn, Gedania Gdańsk                       ( 2 zespoły) oraz GOSRiT Luzino.  W niedziele 25 lutego zagrało również 12 zespołów: AP Gdynia, Akademia Piłkarska Karola Piątka, Błękitni Wejherowo, Bytovia Bytów, Diego Lębork, Dragon Bojano, Escola Futbolu, Jedynka Reda ( 2 zespoły), KP Starogard, KTS-K Lew Lębork, Profan Gościcino.

Impreza została zorganizowana przez Pawła Buzałe, któremu pomagał Karol Piątek wraz z grupą wolontariuszy, młodych piłkarzy i piłkarek GOSRiT Luzino.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Dariusz Drelich – Wojewoda Pomorski, Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego, Jarosław Wejer – Wójt Gminy Luzino, Radosław Michalski – Prezes Pomorskiego ZPN, Piotr Klecha – Przewodniczący Pomorskiego LZS

Organizatorzy imprezy: GOSRiT Luzino, Akademia Piłkarska Karola Piątka, Stowarzyszenie Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne i Pomorski LZS.

Turniej dofinansowali: Sponsor główny Sportbm oraz Gmina Luzino, Pomorski ZPN, Powiat Wejherowski,  Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Pomorski LZS i GOSRiT Luzino.

23 luty 2018

W sobotę tj. 24.02.18 rocznik 2010 gra turniej piłki halowej w Luzinie. Na turniej powołani są : Brylowski Jan, Jóskowski Jan, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Reszka Konrad, Schmidt Bartosz, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Piór Zuzanna, 

Na zawody zabieramy strój klubowy. Zbiórka w hali sportowej w Luzinie o godz. 8 45. Czas trwania turnieju 9 00 - 14 10

W razie problemu z transportem proszę o kontakt

19 luty 2018

W dniu dzisiejszym tj. poniedziałek 19.02.18 jest zmiana godziny treningu z godz 18 30 na 16 00, trening trwa do godz. 17 30.

17 luty 2018

Na turniej Futsal Cup organizowany przez klub FC Kartuzy, który odbędzie się w niedziele tj. 18.0.2018 rocznika 2011 powołani zostają następujący zawodnicy Bela Aleks, Cieszyński Norbert, Hinc Kuba, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Markowicz Aleksander, Pastuszenko Gracjan, Ratke Samuel, Sirocki  Dawid, Zuzanna Pióro oraz Staś Szlachetka.

Zbiórka godz. 8:30, zabieramy strój meczowy!!!

Spotykamy się w hali sportowo - widowiskowej w Kiełpinie na ul. Szkolna 29.

11 luty 2018

Wracamy do treningów w Dzierżążnie, trenujemy w poniedziałek 18 30 - 20 00, wtorek 16 00 - 17 30 oraz czwartek 17 00 - 18 30.

Ze względu na warunki d/t sali sportowej w Dzierżążnie ( mało miejsca) o muszę podzielić grupę na dwie podgrupy czyli na "pomarańczowych" i "zielonych".

Grupa "pomarańczowych" trenuje w dniach: poniedziałek  18 30 - 20 00, wtorek  16 00 - 17 30, czwartek  17 00 - 18 30.

Do grupy "pomarańczowych" należą: Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Pastuszenko Gracjan, Hinc Kuba, Bir Maksymilian, Szlachetka Staś, Pióro Zuzanna.

Grupa "zielonych" trenuje w dniach: poniedziałek 18 30 -  20 00, czwartek 17 00 - 18 30.

Do grupy "zielonych" należą: , Furman Olaf, , Kolka Mikołaj, Markowicz Aleksander, Meissner Hubert, Neumann Tomasz, , Pryczkowski Filip, Sela Mateusz, Sirocki Gabriel, Szczerba Michał, Wiczling Szymon, Mateusz Machola, oraz nowi zawodnicy.

09 luty 2018

W sobotę w Kartuzach organizujemy Turniej piłki halowej na który powołanie otrzymują: Wiśniewski Karol, Wiśniewski Jovan, Markowicz Maksymilian, Markowicz Aleksander, Schmidt Bartosz, Żygowski Bartosz, Jóskowski Jan, Pióro Zuzanna, Lis Marcel, Bela Aleks, Ratke Samuel, Brylowski Jan, Sirocki Dawid, Szlachetka Staś, Hinc Jakub, Pastuszenko Gracjan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Cieszyński Norbert, Bir Maksymilian.

Zbiórka w Kartuzach w hali sportowo-widowiskowej Szkoły podstawowej nr 1 o godz. 8 45 , zabieramy strój klubowy.

31 styczeń 2018

W przyszłym tygodniu tj. 10.02.18 o godz. 9 00 do 16 00 odbędzie się turniej piłki halowej rocz. 2010/11, kto otrzyma powołanie napiszemy później . Plakat przygotował Bemol event, który pomaga trenerowi Marcinowi w organizacji. Głównymi sponsorami turnieju są firmy: Graham Sierakowice , Pizzeria Bemol Kartuzy i Restauracja Kacza Krzewi Róg z Garcza za co bardzo dziękujemy.