Wiadomości

07 listopad 2018

Bardzo dobrze jesienne zmagania w sezonie 2018/2019 zakończyły trenujące pod okiem doświadczonego trenera Cartusii Piotra Kwiatkowskiego oraz jego asystentów Marcina Ratke oraz Bartłomieja Bir dwie najmłodsze drużyny Cartusii 1923 Kartuzy z roczników 2010 i 2011. Obie ekipy występujące odpowiednio w rozgrywakch turniejowych organizowanych przez Pom. ZPN w Gdańsku w kategorii Junior F1 (8 lat) oraz Junior F2 (7 lat) gładko wygrały swoje ligi i zajęły w nich I miejsca w tabeli....

Czytaj więcej...

07 listopad 2018
 W tą sobotę odbędzie się turniej rocznika 2011 i młodsi tj. 10.11.2018 r., na hali sportowej w Somoninie przy ul. Osiedlowej 17.
Powołanie na turniej otrzymują: Zuzia Pióro , Samuel Ratke ,Aleks Bela , Norbert Cieszyński ,Wiktor Kroll , Kuba Hinc, Dawid Sirocki , Krauze Fynn oraz Antek Korytowski.
Zbiórka 8 40, koszulki i spodenki będzie miał Trener Marcin.
05 listopad 2018

W związku z tym że w tym tygodniu na hali sportowa jest zajęta to trenujemy na boisku treningowym przy stadionie. 

We wtorek 16 00-17 30, czwartek (grupa zaawansowana) 16 00-17 30, piątek 16 00-17 30.

02 listopad 2018

W niedzielę tj. 04.11.18 odbędzie się turniej w Goręczynie w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN. Na turniej powołania otrzymują: 

Cartusia I : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Bela Aleks.

Cartusia II: Balerstet Maksymilian, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Lis Marcel, Radke Samuel, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Michalski Mikołaj, Sirocki Dawid, Cieszyński Norbert. 

Zbiórka o godz. 13 00  na boisku sportowym w Goręczynie ul. Sportowej 30, zabieramy ochraniacze, koszulki i spodenki będzie miał trener klubowe.

31 październik 2018
Na pierwsze mecze w Żukowskiej lidze halowej rocznika 2011 ,które zostaną rozegrane w dniu 03.11.2018 w Hali
Widowiskowo-Sportowej Sp nr 2 w Żukowie przy ul. Armii Krajowej 2e powołani zostają zawodnicy :
Samuel Ratke, Wiktor Kroll , Fynn Krauze ,Norbert Cieszyński ,Gracjan Pastuszenko ,Olek Markowicz, Finn Harinngton ,
Kornelia Łukaszewska ,Staś Wiczkowski oraz Antek .Zawodnicy ci zabierają z sobą białe getry buty halowe oraz ochraniacze. Jeśli jakiś zawodnik nie może w sobotę być na meczu prosimy o kontakt z trenerem Marcinem pod numerem 793091111.
Nasza drużyna tego dnia dnia rozegra dwa mecze. Zbiórka godz 13:20 zakończenie 14:45.
(Kolejna kolejka ligowa to 15.12. szanse gry dostaną zawodnicy ,którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w żadnym turnieju)
Każdy zawodnik musi posiadać dokument tożsamości.
27 październik 2018

W niedzielę tj. 28.10.18 rocznik 2010 gra turniej w hali sportowej w Somoninie.  Na turniej powołuję zawodników  : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Lis Marcel oraz Balerstet Maksymilian.

Zbiórka w Somoninie o godz. 8 45, przewidywany koniec ok. 16 00.

24 październik 2018

Zaczynamy treningi w hali sportowej na ul. Piłsudskiego 10. Trening jutrzejszy (25.10) godz. 18 30-20 00; piątek godz. 15 30-17 00.

W przyszłym tygodniu trening tylko we wtorek godz. 16 00- 17 00.

W następnym tygodniu tj.(05-11.11) oraz późniejszych treningi odbywają  się w trzy dni w tygodniu tj. wt. 16 00-17 00, czw. 18 30-20 00 (tylko grupa zaawansowana), pt. 15 30-17 00.

Jeżeli pogoda będzie sprzyjała to zrobimy dodatkowy trening w poniedziałek ale o tym będę informował na bieżąco - przez WhatsApp Team Cartusia 1923 oraz przez stronę internetową.

Pozdrawiam trener Piotr

17 październik 2018

W sobotę i niedzielę (20-21.10.18) rocznik 2010 gra w Gdańsku w turnieju Baltic Football Cup. Na turnieju może być zgłoszonych zgodnie z regulaminem turnieju 10 zawodników, pozostali otrzymają powołania w następnym turnieju. Na turniej powołuję zawodników  : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Brylowski Jan, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz.

Poniżaj przesyłam informację otrzymane od organizatora turnieju:

  • rozgrywki będą odbywały się na 4 boiskach jednocześnie, dodatkowo dostępne będzie jedno boisko rozgrzewkowe
  • czas gry to 12 minut, proszę drużyny które grają mecz po meczu o szybkie przejście z boiska na boisko
  • drużyny z miejsc 1-5  z danej grupy awansują do Ligi Mistrzów na drugi dzień, drużyny z miejsc 6-10 awansują do Ligi Europy na drugi dzień
  • wyniki i punkty z pierwszego dnia się nie przechodzą na niedzielę
  • łącznie zagracie 9 meczów pierwszego dnia i 9 meczów drugiego dnia po 12 minut a więc 216 minut gry
  • nagrody i medale są przewidziane dla 10 zawodników z danej drużyny
  • przed boiskiem będzie stoisko z jedzeniem gdzie będzie można kupić coś ciepłego do jedzenia i picia
  • przewidziane zakończenie drugiego dnia o 16:00
  • Jest możliwość skorzystania z obiadu w pobliskiej restauracji (20 zł – zupa + drugie danie), do czwartku potrzebuję informacji o ilości obiadów w danym dniu 😊

Liga Europy zaczyna w niedzielę o 9:00 i kończy o 12:00, a Liga Mistrzów zaczyna o 12:30 i kończy o 15:30 😊 Wręczenia nagród po zakończeniu danej Ligi

 

 My gramy w grupie B więc zaczynamy w sobotę o 13 30 ( 13 00 zbiórka) Turniej jest rozgrywany pod balonem w Gdańsku na ul. Meissnera 5, zabieramy koszulki klubowe

10 październik 2018

W sobotę tj. 13.10.18 o godzinie 9 00 odbędzie się turniej w Gowidlinie w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN. Na turniej powołania otrzymują: 

Cartusia I : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Bela Aleks.

Cartusia II: Balerstet Maksymilian, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Lis Marcel, Radke Samuel, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Michalski Mikołaj, Sirocki Dawid, 

Zbiórka o godz. 8 45 na boisku sportowym w Gowidlinie ul. Prymasa Wyszyńskiego 5, zabieramy koszulki klubowe oraz koszulki zielone i białe.

 

 

 

27 wrzesień 2018

W dniu dzisiejszym tj. 27.09.18 trening jest odwołany.