Wiadomości

17 październik 2018

W sobotę i niedzielę (20-21.10.18) rocznik 2010 gra w Gdańsku w turnieju Baltic Football Cup. Na turnieju może być zgłoszonych zgodnie z regulaminem turnieju 10 zawodników, pozostali otrzymają powołania w następnym turnieju. Na turniej powołuję zawodników  : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Brylowski Jan, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz.

Poniżaj przesyłam informację otrzymane od organizatora turnieju:

  • rozgrywki będą odbywały się na 4 boiskach jednocześnie, dodatkowo dostępne będzie jedno boisko rozgrzewkowe
  • czas gry to 12 minut, proszę drużyny które grają mecz po meczu o szybkie przejście z boiska na boisko
  • drużyny z miejsc 1-5  z danej grupy awansują do Ligi Mistrzów na drugi dzień, drużyny z miejsc 6-10 awansują do Ligi Europy na drugi dzień
  • wyniki i punkty z pierwszego dnia się nie przechodzą na niedzielę
  • łącznie zagracie 9 meczów pierwszego dnia i 9 meczów drugiego dnia po 12 minut a więc 216 minut gry
  • nagrody i medale są przewidziane dla 10 zawodników z danej drużyny
  • przed boiskiem będzie stoisko z jedzeniem gdzie będzie można kupić coś ciepłego do jedzenia i picia
  • przewidziane zakończenie drugiego dnia o 16:00
  • Jest możliwość skorzystania z obiadu w pobliskiej restauracji (20 zł – zupa + drugie danie), do czwartku potrzebuję informacji o ilości obiadów w danym dniu 😊

Liga Europy zaczyna w niedzielę o 9:00 i kończy o 12:00, a Liga Mistrzów zaczyna o 12:30 i kończy o 15:30 😊 Wręczenia nagród po zakończeniu danej Ligi

 

 My gramy w grupie B więc zaczynamy w sobotę o 13 30 ( 13 00 zbiórka) Turniej jest rozgrywany pod balonem w Gdańsku na ul. Meissnera 5, zabieramy koszulki klubowe

10 październik 2018

W sobotę tj. 13.10.18 o godzinie 9 00 odbędzie się turniej w Gowidlinie w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN. Na turniej powołania otrzymują: 

Cartusia I : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Bela Aleks.

Cartusia II: Balerstet Maksymilian, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Lis Marcel, Radke Samuel, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Michalski Mikołaj, Sirocki Dawid, 

Zbiórka o godz. 8 45 na boisku sportowym w Gowidlinie ul. Prymasa Wyszyńskiego 5, zabieramy koszulki klubowe oraz koszulki zielone i białe.

 

 

 

27 wrzesień 2018

W dniu dzisiejszym tj. 27.09.18 trening jest odwołany.

23 wrzesień 2018

Poniedziałkowy trening tj. 23.09.18 jest odwołany.

21 wrzesień 2018

Jutro tj. 22.09.18 odbędzie się turniej w Kartuzach w ramach rozgrywek Pomorskiego ZPN. Na turniej powołania otrzymują: 

Cartusia I : Jóskowski Jan, Markowicz Maksymilian, Pióro Zuzanna, Reszka Konrad, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Bela Aleks.

Cartusia II: Balerstet Maksymilian, Bir Maksymilian, Brylowski Jan, Lis Marcel, Radke Samuel, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Michalski Mikołaj, Sirocki Dawid, 

Zbiórka o godz. 8 45 zabieramy koszulki klubowe oraz koszulki zielone i białe.

10 wrzesień 2018

Harmonogram treningów :

poniedziałek 16 15 - 17 45

czwartek 16 00 - 17 30

piątek 16 00 - 17 30

oraz wtorek 16 00 - 17 30 grupa zaawansowana

wszystkie treningi na boisku treningowym przy stadionie.

07 wrzesień 2018

Dzisiaj tj 07.09.18 trening rozpoczyna się o godz 16 15- 17 45

22 sierpień 2018

W sobotę (25.08.18) na boisku w Kartuzach organizujemy turniej piłkarski w którym wystąpią wszyscy zawodnicy z rocznika 2011 oraz 2010.

Na turniej zabieramy koszulki białe i żółte. Turniej rozpoczyna się o godz. 9 30, przewidywany koniec około  12 30.

W związku z tym że gramy w sobotę to w piątek (24.08) trening jest odwołany.

 

06 sierpień 2018

Treningi w miesiącu sierpień to:

poniedziałek 15 30-17 00  obie grupy

wtorek 15 30-17 00   grupa pomarańczowa

czwartek 16 00-17 30  obie grupy

piątek 15 30-17 00 obie grupy      wszystkie treningi na boisku treningowym przy stadionie.

Przypominamy podział grup:

Grupa "pomarańczowych" trenuje w dniach: poniedziałek  15 30-17 00, wtorek  15 30- 17 00, czwartek  16 00 - 17 30, piątek  15 30 – 17 00

Do grupy "pomarańczowych" należą: Bela Aleks, Brylowski Jan, Cieszyński Norbert, Jóskowski Jan, Krause Fynn, Kroll Wiktor, Lis Marcel, Markowicz Maksymilian, Ratke Samuel, Reszka Konrad, Roszkowski Paweł, Schmidt Bartosz, Sirocki Dawid, Wiśniewski Jovan, Wiśniewski Karol, Żygowski Bartosz, Pastuszenko Gracjan, Hinc Kuba, Bir Maksymilian, Szlachetka Staś, Pióro Zuzanna.

 

Grupa "zielonych" trenuje w dniach: poniedziałek  15 30 - 17 00, czwartek  16 00 - 17 30, piątek  15 30 – 17 00

Do grupy "zielonych" należą: , Furman Olaf, Kolka Mikołaj, Markowicz Aleksander, Meissner Hubert, Neumann Tomasz, Pryczkowski Filip, Sela Mateusz, Sirocki Gabriel, Sirocki Karol,  Michalski Karol,  Wiczling Szymon,  oraz nowi zawodnicy.

03 sierpień 2018

Dzisiejszy tj. 03.08.18 trening odwołany !

Od poniedziałku treningi zgodnie z harmonogramem.

W razie pytań 604 556 672 trener Piotr