Wiadomości

3  Lutego 2018 roku na Sali Sportowej SP nr 1. przy ul. Piłsudskiego  odbył się pierwszy turniej halowy piłki nożnej z cyklu Cartusia 1923 Winter CUP. W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy po 5 ekip. Po emocjonujących 33 spotkaniach poznaliśmy zwycięzcę turnieju, a została nią drużyna Cartusi 1923 Kartuzy Biali.

Poniżej wyniki wszystkich spotkań. Galeria zdjęć z turnieju jest dostępna na facebooku : https://www.facebook.com/pg/cartusia1923juniord2/photos/?tab=album&album_id=359301777879903

 

 

 

 

WYNIKI

1.      9:00 – Cartusia biali – Sporting Leźno               1:2

2.      9:12 –- Cartusia niebiescy – Gowidlino B           1:0

3.      9:24 –  Karlikowo – Gowidlino A                        1:2

4.      9:36-  Lew Lębork  - Gryf Słupsk                       3:0

5.      9:48-  Malbork – Sporting Leźno                         0:1

6.      10:00 – Cartusia 2007 – Gowidlino B                  1:1

7.      10:12- Cartusia biali – Karlikowo                        0:0

8.       10:24- Cartusia niebiecy – Lew Lębork              0:0

9.       10: 36   Malbork – Gowidlino A                           3:0

10.  10:48- Cartusia 2007 – Gryf Słupsk                      1:3

11.  11:00- Sporting  Leźno- Karlikowo                       0:0

12.  11:12- Gowidlino B – Lew Lębork                        0:1

13.   11:24-  Malbork – Karlikowo                               2:1

14.  11:36- Cartusia 2007 – Lew Lębork                      2:0

15.  11:48 Gowidlino A – Cartusia biali                       0:1

16.  12:00 Gryf Słupsk – Cartusia niebiescy                2:2

17.  12:12  Malbork – Cartusia biali                            1:0

18.  12:24- Cartusia 2007 – Cartusia niebiescy            1:0

19.  12:36- Gowidlino A – Sporting Leźno                    1:0

20.  12:48- Gryf Słupsk – Gowidlino B                         4:4

 

GR A                                                                                        GR B

1.        Malbork                             9 pkt                                                                  1.   Gryf Słupsk                               8 pkt

2.        Sporting Leźno                  7 pkt                                                                 2.    Cartusia 2007                          7 pkt

3.        WKS Gowidlino  A             6 pkt                                                                3.    Cartusia Niebiescy                  5 pkt 

4.        Cartusia Biali                      4 pkt                                                                 4. Lew Lębork                                 4 pkt

5.        Karlikowo Sopot                2 pkt                                                                 5. WKS Gowidlino B                      2 pkt

 

 

 

 

 

 

 

21.  13:00-¼ Finału  1A -4B     Malbork – Lew Lebork 3:0

22.  13:12-¼ Finału 1B-4A        Gryf Słupsk – Cartusia Biali 1:3

23.  13:24- ¼ Finału 2A-3B        Sporting Leźno – Cartusia niebiescy 0:0 ( karne 2:0 )

24.  13:36- ¼ Finału 2B-3A   Cartusia 2007 – Gowidlino 1 :3

25.  13:48- Mecz o miejsca IX-X    Karlikowo – Gowidlino B 0:0 ( karne 1:0)

Mecze o miejsca V-VIII

26.  14:00-Przegrany meczu 21 –Przegrany meczu 22    Lew Lębork – Gryf Słupsk 0:0 ( k. 2:3)

27.  14:12-Przegrany meczu 23-Przegrany meczu 23      Cartusia niebiescy – Cartusia 2007 2:0

Mecze o miejsca I-IV

28.  14:24- ½ finału -Wygrany meczu  21 - Wygrany meczu 24  Malbork – Gowidlino A 1:1 (k.2:1)

29.  14:36- ½ finału – Wygrany meczu 22 – Wygrany meczu 23 Cartusia biali – Sporting 0:0 (k.2:1)

Mecz o VII-VIII

30.  14:48 - Przegrany meczu 26 – Przegrany meczu 27  Lew Lębork – Cartusia 2007 0:0 (k.3:2)

Mecz o V-VI

31.  15:00 – Wygrany meczu 26 - Wygrany meczu 27       Gryf Słupsk – Cartusia niebiescy 3:0

Mecz o III miejsce     

32.  15:15 –Przegrany meczu 28 –Przegrany meczu 29     Gowidlino A – Sporting Leźno 2:0

Mecz o I miejsce

33.  15:30 – Wygrany meczu 28 – Wygrany meczu 29       Malbork – Cartusia niebiescy 0:1

 

 

 

Klasyfikacja końcowa

 

 

1.       Cartusia 1923 Kartuzy biali

2.       Malbork

3.       WKS Gowidlino A

4.       Sporting Leźno

5.       Gryf Słupsk

6.       Cartusia 1923 Kartuzy niebiescy

7.       Lew Lębork

8.       Cartusia 1923 Kartuzy 2007

9.       Karlikowo Sopot

10.   WKS Gowidlino B

 

 

Wyróżnienia Indywidualne :

Król  Strzelców – Mateusz Maćkowiak – Gryf Słupsk 7 bramek

Najlepszy Bramkarz – Łukasz Jakubowski - Malbork

Najlepszy Zawodnik – Marcel Wysiecki – Cartusia 1923 Kartuzy biali

 

 

Cartusia 1923 Kartuzy biali  ( Kacper Karbowiak , Marcel Wysiecki , Olivier Bieliński , Borys Płotka , Cyprian Riegel , Kacper Malinowski )