Wiadomości

09 kwiecień 2017

W niedzielę, 9 kwietnia w Kościerzynie odbyło się ostatnie spotkanie kolejki grupy 4 juniora D2 z rocznika 2005 pomiędzy drużynami Kaszubia Kościerzyna a Cartusia 1923 Kartuzy. Kaszubskie derby po zdecydowanej przewadze podopiecznych trenera Ryszarda Dawidowskiego zakończyły się wynikiem 1:6 dla Cartusii. Szersza relacja, składy i zdjęcia w rozwinięciu ....

Czytaj więcej...

27 marzec 2017

W minioną sobotę odbył się turniej halowy jako cup w Kiełpinie , Cartusia 1923 Kartuzy wystawiła na te zawody dwie drużyny , po bardzo dobrej grze wygrał zaspół Cartusi 1923 Kartuzy I który pokonał w finale zespół Olimpiku Kalingrad

 

Cartusia w składach :

I ( Wysiecki , Uzarek , Bieliński , Pawłowski , Kryszewski , Ostoja - Lniski , Lemańczyk , Wydrowski , Hinca )

II ( Karbowiak , Klawikowski , Jędrzejczyk , Riegel , Malinowski , Renka , Półczyński , Zarach , Zimnowłocki ) 

Faza grupowa

Cartusia 1923 Kartuzy

0:1

Cartusia 1923 II Kartuzy

APLG

2:0

KP Zaspa

Zjednoczeni Kaczory

6:0

AP Marko Gol

Cartusia 1923 II Kartuzy

0:1

Olimpik Kaliningrad

Cartusia 1923 Kartuzy

3:0

AP Marko Gol

APLG

0:0

Zjednoczeni Kaczory

Olimpik Kaliningrad

2:0

KP Zaspa

Cartusia 1923 II Kartuzy

1:1

AP Marko Gol

Cartusia 1923 Kartuzy

3:0

APLG

AP Marko Gol

0:1

Olimpik Kaliningrad

KP Zaspa

0:5

Zjednoczeni Kaczory

Cartusia 1923 II Kartuzy

0:0

APLG

Olimpik Kaliningrad

0:0

Zjednoczeni Kaczory

AP Marko Gol

0:2

APLG

KP Zaspa

0:7

Cartusia 1923 Kartuzy

APLG

0:0

Olimpik Kaliningrad

Zjednoczeni Kaczory

0:4

Cartusia 1923 Kartuzy

KP Zaspa

0:4

Cartusia 1923 II Kartuzy

Olimpik Kaliningrad

0:0

Cartusia 1923 Kartuzy

Zjednoczeni Kaczory

2:0

Cartusia 1923 II Kartuzy

AP Marko Gol

4:2

KP Zaspa

 

Klasyfikacja końcowa

1. Cartusia 1923 Kartuzy
2. Olimpik Kaliningrad
3. Zjednoczeni Kaczory
4. APLG
5. Cartusia 1923 II Kartuzy
6. AP Marko Gol
7. KP Zaspa

Najlepsi strzelcy
Damian Uzarek Cartusia 1923 Kartuzy (6 bramek)

Nikodem Kryszewski Cartusia 1923 Kartuzy (6 bramek)

Wiktor Rajek Zjednoczeni Kaczory (6 bramek)

Najlepszy zawodnik
Marcel Wysiecki Cartusia 1923 Kartuzy

Najlepszy bramkarz
Amelia Garcon APLG

26 luty 2017

Harmonogram treningów rocznika 2006 / 2007 

marzec 2017

 

poniedziałek 17.00 stadion

wtorek 17.00  stadion

środa 17.00 stadion

piątek 17.00 stadion

02 marzec 2017

W sobotę  i niedzielę na krytym boisku Gdyni Dąbrowie odbył się turniej Gdynia Cup .

Czytaj więcej...

03 luty 2017

Udany występ rocznika 2006 na turnieju w Tuchomiu

Drugi dzień GIVOVA Junior CUP za nami, dzisiaj rywalizowały zespoły złożone z roczników 2006/2007, w 29 meczach padły aż 103 gole. O zwycięstwie w turnieju zadecydować musiały rzuty karne, te lepiej wykonywał zespół SI Arka Gdynia I, i Cartusia Kartuzy zadowolić musiała się drugim miejscem, trzecie dla U-2 Bytów Czerwoni, którzy pokonali drugi zespół Arki Gdynia SI II 1:0
Wyróżniający się zawodnik - Julia Ignatowicz - U-2 Bytów Czerwoni
Najlepszy Strzelce - Olaf Gohlinke - SI Arka Gdynia I
Najlepszy Bramkarz - Bartosz Wilczyński - Wireland GKS Myśliwiec Tuchomie I
Najlepszy Zawodnik - Marcel Wysiecki - Cartusia Kartuzy

Kolejność Końcowa
1. SI Arka Gdynia I
2. Cartusia Kartuzy 
3. U-2 Bytów Czerwoni
4. SI Arka Gdynia II
5. Wireland GKS Myśliwiec Tuchomie 
6. Drutex Bytovia Bytów 
7. U-2 Bytów Niebiescy
8. Lew Lębork
9. Sokół Wyczechy
10. Kaszubia Studzienice

Cartusia w składzie ( Karbowiak , Zarach , Kryszewski , Pawłowski , Wysiecki , Bieliński , Uzarek , Malinowski , Riegel )

Czytaj więcej...