Wiadomości

17 czerwiec 2018

Czytaj więcej...

10 czerwiec 2018

W meczu przedostatniej kolejki wygrywamy w Zblewie z zespołem SNRR Borzechowo 4:0 po bramkach Oliviera Bielińskiego , Marcela Dejka, Eryka Klawikowskiego i Marcela Wysieckiego. Za tydzień ostatni mecz sezonu , gramy u siebie o godz.11.00 z Santaną Wielki Klincz , zapraszamy wszystkich zawodników którzy grali z nami w tym sezonie i ich rodziny oraz znajomych na uroczyste wręczenie medali i pucharu za wygranie ligi junior d2 .

Skład w meczu z Borzechowem : Karbowiak, Bladowski,Riegel,Wydrowski,Hinca, Grzenkowicz,Dejk ,Płotka,Bieliński rez : Wysiecki,Uzarek,Adamczyk,Zarach,Malinowski,Klawikowski.

27 maj 2018

Dziś w meczu 19 kolejki juniora D2 gr.5 Gdańsk zespoł Cartusi 1923 Kartuzy mierzył się na wyjeździe z drużyną Gks Sierakowice. W tym zaciętym spotkaniu 3 punkty zgarnęła ekipa z Kartuz , a wynik spotkania ustalił  pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w same okienko bramki popisał się Marcel Wysiecki. Z ciągu całego spotkania zawodnicy Cartusi 1923 Kartuzy stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki , niestety nie byliśmy skuteczni pod bramką rywali. Bardzo cieszy natomiast gra naszego zespołu w defensywie , ponieważ gospodarze nie potrafili sobie stworzyć żadnej sytuacji do zdobycia bramki , należy pochwalić dziś wszystkich naszych zawodników bo zagrali super zawody. Po tym spotkaniu umocniamy się na pozycji lidera i wystarczy wygrać kolejne spotkanie u siebie z Szarganem Somonino aby cieszyć się z zwycięstwa w rozgrywkach ligowych.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz rodziny na mecz z Szarganem w najbliższą niedzielę o godz. 11.00 w Kartuzach

Skład Cartusi : Karbowiak , Hinca , Riegel , Malinowski , Wysiecki , Bieliński , Grzenkowicz , Płotka , Adamczyk rez: Dejk , Uzarek , Kryszewski , Zimnowłocki , Renka , Zarach , Klawikowski.

03 czerwiec 2018

Cartusia 1923 Kartuzy 8 : 1 Szargan Somonino
bramki : Uzarek x3 , Renka , Ostoja Lniski , Zarach , Klawikowski , Wysiecki

Dzięki temu zwycięstwu na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zostaliśmy mistrzami w lidze junior d2 gr 5 Gdańsk i tym samym wywalczyliśmy awans do I Ligi Wojewódzkiej junior D1. Brawo Zespół !!!!!!

skład : Karbowiak , Wydrowski , Renka , Bieliński , Klawikowski , Uzarek , Ostoja Lniski , Zarach , , Król rez ; Dejk , Regliński , Kryszewski , Zimnowłocki , Wysiecki , Hinca Adamczyk , Bladowski , Grzenkowicz

Za tydzień w niedzielę wyruszamy na mecz do Borzechowa

22 maj 2018

22 maja w Gdynii odbędzie się kolejna konsultacja kadry pomorza rocznika 2006. Już kolejny raz na to wydarzenie został powołany Marcel Wsiecki zawodnik Cartusi 1923 Kartuzy. Na wcześniejszych konsultacjach uczestniczyli również inni zawodnicy Cartusii Olivier Bieliński i Damian Uzarek.