Wiadomości

03 luty 2018

3  Lutego 2018 roku na Sali Sportowej SP nr 1. przy ul. Piłsudskiego  odbył się pierwszy turniej halowy piłki nożnej z cyklu Cartusia 1923 Winter CUP. W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy po 5 ekip. Po emocjonujących 33 spotkaniach poznaliśmy zwycięzcę turnieju, a została nią drużyna Cartusi 1923 Kartuzy Biali.

Czytaj więcej...

14 styczeń 2018

14.01.2018 w Bojanie odbył się turniej halowy Lotos Cup rocznika 2006 , który był jednocześnie eleminacjami do Mistrzostw Polski. Zawody były bardzo dobrze obsadzone , zagrały czołowe drużyny z wszystkich lig juniora d2 na Pomorzu m.in. Bałtyk Gdynia , Gryf Wejherowo , Jaguar Gdańsk , Olimpijczyk Kwakowo , Dragon Bojano , Gedania Gdańsk itp. Cartusia 1923 Kartuzy rywalizowała w grupie B w której zajęła 1 miejsce bez straty bramki pozostawiając za sobą Bałtyk Gdynia , Lidera Rychnowy i Morenę Gdańsk.

Czytaj więcej...

05 styczeń 2018

4 stycznia 2018 roku w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odbyło się wręczenie nagród w 65. Plebiscycie Sportowym Dziennika Bałtyckiego.

Czytaj więcej...

08 styczeń 2018

Pierwszy styczniowy Sport bm / Kaszub Cup za nami! W turnieju dla chłopców z rocznika 2006 organizowanym przez trenera Piotra Jasielskiego zwycięzcą okazała się drużyna WKS Gryf Wejherowo!  🏆

Poziom turnieju finałowego był niezwykle wyrównany: po trzech seriach spotkań aż cztery zespoły miały nadal szansę na zwycięstwo. Dopiero w dwóch ostatnich kolejkach padły ostateczne rozstrzygnięcia.Wykorzystując remis w meczu pomiędzy Olimpijczykiem Kwakowo i Cartusią Kartuzy Wejherowianie w meczu decydującym o końcowym sukcesie wysoko pokonali Gryf Słupsk 7:1. Słupszczanie, którzy mieli przed meczem realne szanse na wicemistrzostwo, zajęli ostatecznie 5 miejsce. Wynik bezpośredniego starcia zdecydował o podziale miejsc 3-4 pomiędzy Gryfem Tczew i Cartusią Kartuzy. Ostatnie miejsce w stawce zajęła Barca Bolszewo, która mimo zerowej zdobyczy punktowej napsuła wszystkim faworytom sporo krwi, otwierając wynik w meczach z Olimpijczykiem i Gryfem Słupsk. 😎 😍 😊  🏆

 Liga Mistrzów 

1. Gryf Wejherowo II
2. Olimpijczyk Kwakowo II
3. Gryf Tczew
4. Cartusia Kartuzy II
5. Gryf Słupsk
6. Barca Bolszewo

 

😎 😍 😊  🏆

W grupie drużyn, które sobotnie eliminacje zakończyły na miejscach 3-4 w swoich grupach żadnych szans swoim rywalom nie dali współgospodarze, podopieczni Pawła Buzały. W pokonanym polu pozostawili faworyzowanych rownieśników z Kwakowa, Gowidlina i Słupska. Zawodnicy Ósemki Lębork szansy na lepszy wynik szukać będą w kolejnych luzińskich turniejach dla roczników 2008 i 2007.

 Liga Europy 

1. GOSRiT Luzino
2. Olimpijczyk Kwakowo
3. FC Gowidlino
4. Piki Gdańsk
5. Gryf Słupsk II
6. UKS 8 Lębork

- Najlepszy zawodnik - Mikołaj Gordziej (GOSRiT Luzino)

😎 😍 😊  🏆
W Pucharze Intertoto zwycięstwo przypadło Olimpii Grudziądz, która pechowo, przegrywając jeden mecz sobotnich eliminacji, straciła szansę gry w Lidze Mistrzów i zajęła dopiero 5 miejsce w swojej grupie. Na podium stanęły także zepsoly Gryfa Wejherowo z najlepszym zawodnikiem tej grupy w składzie: Nikodemem Lenczewskim oraz Cartusia Kartuzy. Czwarte miejsce zajęły waleczne Lwy z Lęborka wygrywając swoje dwa ostatnie mecze.

 Puchar Intertoto 

1. Olimpia Grudziądz
2. Gryf Wejherowo I
3. Cartusia Kartuzy
4. Lew Lębork
5. GOSRiT Luzino II
6. Piki Gdańsk II

- Najlepszy zawodnik - Nikodem Lenczewski (Gryf Wejherowo)

Główni sponsorzy turnieju Sportbm i firma Wikęd z Luzina . Ponadto imprezę wsparli: PZPN, Gmina Luzino, Pomorski LZS, Powiat Wejherowski, Protel, Farm Frites Poland z Lęborka, Auchan Rumia, GOSRiT Luzino oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego 😍 

 

źródło https://www.facebook.com/kaszubcup/

05 listopad 2017

Dzisiaj w Wielkim Klinczu zespół Cartusii 1923 Kartuzy mierzył sie z tamtejszą Santaną . Nasza drużyna okazała się lepsza wygrywając w stosunku 7-0 . Na listę strzelców wpisywali się kolejno : Marcel Dejk , Damian Uzarek , Olivier Bieliński , Borys Płotka , Nikodem Regliński , Nikodem Kryszewski i Franek Bladowski.

Czytaj więcej...