Wiadomości

05 sierpień 2018
17 czerwiec 2018

Czytaj więcej...

03 czerwiec 2018

Cartusia 1923 Kartuzy 8 : 1 Szargan Somonino
bramki : Uzarek x3 , Renka , Ostoja Lniski , Zarach , Klawikowski , Wysiecki

Dzięki temu zwycięstwu na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zostaliśmy mistrzami w lidze junior d2 gr 5 Gdańsk i tym samym wywalczyliśmy awans do I Ligi Wojewódzkiej junior D1. Brawo Zespół !!!!!!

skład : Karbowiak , Wydrowski , Renka , Bieliński , Klawikowski , Uzarek , Ostoja Lniski , Zarach , , Król rez ; Dejk , Regliński , Kryszewski , Zimnowłocki , Wysiecki , Hinca Adamczyk , Bladowski , Grzenkowicz

Za tydzień w niedzielę wyruszamy na mecz do Borzechowa

10 czerwiec 2018

W meczu przedostatniej kolejki wygrywamy w Zblewie z zespołem SNRR Borzechowo 4:0 po bramkach Oliviera Bielińskiego , Marcela Dejka, Eryka Klawikowskiego i Marcela Wysieckiego. Za tydzień ostatni mecz sezonu , gramy u siebie o godz.11.00 z Santaną Wielki Klincz , zapraszamy wszystkich zawodników którzy grali z nami w tym sezonie i ich rodziny oraz znajomych na uroczyste wręczenie medali i pucharu za wygranie ligi junior d2 .

Skład w meczu z Borzechowem : Karbowiak, Bladowski,Riegel,Wydrowski,Hinca, Grzenkowicz,Dejk ,Płotka,Bieliński rez : Wysiecki,Uzarek,Adamczyk,Zarach,Malinowski,Klawikowski.

27 maj 2018

Dziś w meczu 19 kolejki juniora D2 gr.5 Gdańsk zespoł Cartusi 1923 Kartuzy mierzył się na wyjeździe z drużyną Gks Sierakowice. W tym zaciętym spotkaniu 3 punkty zgarnęła ekipa z Kartuz , a wynik spotkania ustalił  pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w same okienko bramki popisał się Marcel Wysiecki. Z ciągu całego spotkania zawodnicy Cartusi 1923 Kartuzy stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki , niestety nie byliśmy skuteczni pod bramką rywali. Bardzo cieszy natomiast gra naszego zespołu w defensywie , ponieważ gospodarze nie potrafili sobie stworzyć żadnej sytuacji do zdobycia bramki , należy pochwalić dziś wszystkich naszych zawodników bo zagrali super zawody. Po tym spotkaniu umocniamy się na pozycji lidera i wystarczy wygrać kolejne spotkanie u siebie z Szarganem Somonino aby cieszyć się z zwycięstwa w rozgrywkach ligowych.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz rodziny na mecz z Szarganem w najbliższą niedzielę o godz. 11.00 w Kartuzach

Skład Cartusi : Karbowiak , Hinca , Riegel , Malinowski , Wysiecki , Bieliński , Grzenkowicz , Płotka , Adamczyk rez: Dejk , Uzarek , Kryszewski , Zimnowłocki , Renka , Zarach , Klawikowski.