Wiadomości

12 czerwiec 2017

Kolejnym wysokim zwycięstwem zakończyli swój mecz juniorzy rocznika 2006 .W miniony weekend podejmowaliśmy na własnym boisku zespół Wdy Lipusz, który zajmował przed tą kolejką 8 miejsce w ligowej tabeli. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy i już w 10 minucie Mikołaj Półczyński dał prowadzenie naszej drużynie , po chwili dorobek bramkowy podwyższali Nikodem Kryszewski , Marcel Wysiecki , Konrad Zarach i ponownie Mikołaj Półczyński. Do przerwy było 5-0 . Po przerwie wynik podwyższył Damian Uzarek , a 5 min przed końcem ustalił Marcel Wysiecki. Na kolejkę przed końcem zajmujemy 3 miejsce w tabeli. Pozostał nam ostatni mecz w niedzielę na wyjeździe w Wielkim Klinczu ( wyjazd 8.30).

Skład z WDĄ Lipusz ( Karbowiak, Bieliński , Riegel , Malinowski, Zarach , Zimnowłocki , Wysiecki , Uzarek , Klawikowski , rez Półczyński , Kryszewski , Pawłowski, Płotka)

23 maj 2017

W minioną niedzielę drużyna Cartusi 1923 Kartuzy podejmowała na własnym boisku zespół KTS-K II Luzino. Mecz rozpoczął się od prowadzenia naszego już w 5 minucie , po faulu na Nikodemie Kitowskim został podyktowany rzut karny, którego na bramkę zamienił Nikodem Kryszewski.

W niedzielne popołudnie zespoł Juniora d2 Cartusi 1923 Kartuzy złożony z samych zawodników rocznika 2006 wygrał spotkanie wyjazdowe z Borowiakiem Czersk 1:3. Mecz źle rozpoczął się dla naszej drużyny i w jednym z kontraataków drużyna gospodarzy wykorzystała sytuację i prowadziła 1:0. Nasz zespół  nimino niepowodzeń dalej atakował bramkę przeciwnika w której dobrze dysponowany był bramkarz Borowiaka. Drugą połowę rozpoczęliśmy od zdecydowanych ataków na bramkę rywali i to przyniosło efekt w postaci bramki Damiana Uzarka. Kilka minut później znakomitą indywidualną akcją popisał sięz  Eryk Klawikowski który minął czterech rywali jak tyczki i strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. Ten sam zawodnik miuntę później popisał się genialnym podaniem i Stasiu Zimnowłocki pewnie wpakował piłkę do siatki i było 1:3. Mecz toczył się w ogromym upale, dodatkowo nasz zespół posiadał tylko jednego zawodnika na zmianę. Dzisiejszego dnia Cartusia pokazała , że graz do końca i w każdym meczu chce zwyciężać.

Skład w meczu z Borowiakiem Czersk ( Pawłowski , Malinowski, Riegel, Bielińśki, Wysiecki, Płotka, Zimnowłocki, Uzarek, Klawikowski , Zarach)

Kolejne spotkanie odbędzie się w Kartuzach 3 czerwca o godz.11.00  z Wdą Lipusz

24 kwiecień 2017

W sobotę 22 kwietnia nasz zespół rozegrał w Tczewie kolejny mecz ligowy . Gryf Tczew nie stracił w przeciągu całych rozgrywek ani jednego punktu. Niestety nie zdołaliśmy wywieść punktów z tego spotkania i przegraliśmy 5:0 . Wynik jednak nie odzwierciedla gry Cartusi 1923 Kartuzy , która stworzyła sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramki ,jednak  tego dnia szczeście nie dopisywało. Nie mamy jednak się czym martwić , ponieważ ten sezon jest dla nas doskonałą lekcją przed przyszłymi rozgrywkami juniora D2 . Kolejny mecz z GKS Żukowo rozgrywamy w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na boisku w Kartuzach.

Skład na GRYF Tczew  (Pawłowski , Riegel , Bieliński , Wysiecki , Kryszewski , Malinowski , Zimnowłocki , Uzarek , Klawikowski , Zarach , Płotka , Karbowiak )