Wiadomości

Piłkarze zespołu Junior C2 Cartusia 1923 Kartuzy w dzisiejszym starciu z Gdyńską AP Dąbrowa odnieśli zwycięstwo 7:1 (5:0). Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze, zwłaszcza w pierwszej części spotkania. Druga część rozpoczęła się grą pod dyktando gości, którzy przez kilka minut intensywnie atakowali naszą bramkę. Udało się im też umieścić piłkę w naszej siatce. Po kilku minutach zawodnicy Cartusii odzyskali jednak kontrolę i dalsza część spotkania toczyła się na naszych warunkach. W dzisiejszym meczu 3 bramki na swoim koncie zapisał Oliwier Stenzel, 2 – Łukasz Plichta i po jednej Aleksander Wydrowski, Maciej Sidor i Jędrzej Zając.

W dzisiejszym spotkaniu zagrali wszyscy powolani na spotkanie zawodnicy: Szymon Konkol, Norbert Drywa, Maciej Kobiela, Jędrzej Zając, Weronika Lwandowska, Łukasz Plichta, Nikodem Kitowski, Oliwier Stenzel, Kacper Wenta, Piotr Kreft, Filip Ptach, Maciej Sidor, Radosław Cirocki, Dawid Kitowski, Olek Wydrowski i Dorian Pióro.

Za tydzień czeka nas mecz wyjazdowy z drużyną Chojniczanki 1930 Chojnice, której jak do tej pory nie udało się nam pokonać. Miejmy nadzieję, że stanie się to w przyszłą niedzielę...