Wiadomości

Po trzech porażkach czwarte zwycęstwo z Bałtykiem Gdynia 6:2(2:2) odnieśli juniorzy rocznika 2004/05. Bramki strzelili Lewandowski Kamil-3, Zając Jędrzej-1, Plichta Łukasz-1 oraz Wydrowski Olek-1. Przy bramkach asystowali: Zając Jedrzej-2, Ptach Filip-1, Wenta Kacper-1.  Mecz w pierwszej polowie był bardzo wyrównanym pojedynkiem. Nasi juniorzy szybko strzelili bramkę(Zając Jedrzej). lecz dwa błędy w obronie sprawily że to Baltyk objąl prowadzenie 2:1. Pod koniec pierwszej połowy wyrównującą bramke po składnej akcji strzelił Plichta Łukasz. W drugiej połowie dominował już nasz zespół strzelając cztery bramki. Zwycięstwo cieszy gdyż w kolejnym meczu nie mogło wystąpić trzech podstawowych zawodników. Cały zespół zasłużył na pochwałę, bardzo dobre zmiany dali zmiennicy zmiennicy Kitowski Dawid i Kreft Piotr.