Wiadomości

22 wrzesień 2017

         Po występie Wroniki  Lewandowskiej w kadrze kolejni zawodnicy juniora C2 wystąpią w kadrach wojewódzkich. Plichta Łukasz i Stenzel Łukasz zostali powołani na konsultacje kadry rocznika 2005. Na mecz kadra Lotosu z Kadrą Pomorza 2004 zostali powołani Wydrowski Aleksander i bramkarz Konkol Szymon. Mecz odbędzie się 26.09.2017r.

 

22 wrzesień 2017

Mecz zostanie rozegrany 28.09. 2017r. o godzinie 17.00 w Kartuzach.

16 wrzesień 2017

W piątej kolejce rozgrywek ligowych zespół Cartusii 1923 rocznik 2004/2005 zmierzył się w Tczewie z drużyną Gryfa Tczew. Był to zespół z którym graliśmy poraz pierwszy. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem. 10 minut przed końcem spotkania, nasz zespół w końcu odnalazł drogę do bramki gospodarzy. Oliwier Stenzel podał piłkę do Macieja Sidora, który umieścił piłkę w bramce. Nasza radość nie trwała długo, bo już wkrótce gospodarze odrobili stratę. Maciej miał jeszcze jedną okazję do strzelenia bramki, jednak kiedy minął zawodników gospodarzy, tuż przed polem karnym został sfaulowany przez bramkarza, który po tej akcji musiał opuścić boisko z czerwoną kartką na koncie. Niestety sędzia nie podyktował rzutu karnego tylko rzut wolny i nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Czytaj więcej...

22 wrzesień 2017

        Zawodniczka juniorów C2 Lewandowska Weronika występiła w meczu z zespołem województwa Zachodnio-Pomorskiego, który zakończył się wynikiem 1:1. Mecz odbył się w Wałczu, a był rozgrywany w ramach eliminacji do mistrzostw Polski w kategori juniora młodszego. Weronika zagrała całe spotkanie. Gratulujemy.

15 wrzesień 2017

Wyznaczeni zawodnicy: Konkol Szymon, Drywa Norbert, Kobiela Maciej, Czerwionka Kamil, Zając Jędrzej, Lewandowska Weronika, Plichta Łukasz, Kitowski Nikodem, Stenzel Oliwier, Klawikowski Oskar, Wenta Kacper, Kreft Piotr, Ptach Filip, Sidor Maciej, Pióro Dorian.

zbiórka 7,45

powrót ok.12.30

zawodnicy mają posiadać:

- dokumenty tożsamości

- dwa komplety koszulek (spodenki i getry)białe i niebieskie

- koszulki wyjściowe

- ochraniacze

obuwie na boisko trawiaste i sztuczne