Wiadomości

21 lipiec 2019

GKS Cartusia zaprasza na pierwszy trening który odbędzie się 26.07.19(piątek) o godzinie 16.00 na boisku sztucznym chlopców zespołu rocznika 2010, 2011, 2012 zarówno tych którzy już trenowali w tym zespole, ale także tych którzy chcieliby spróbować swych sił i podjąć systematyczne treningi . Treningi poprowadzi nowy trener Piotr Haberka, który ma bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Doświadczenie zdobywał miedzy innymi pracując u boku bardzo znanego trenera w światku piłkarskim Józefa Gładysza, którego wychowankowie zagrali na poziomie polskiej ekstraklasy. W sytuacji jeśli będzie dużo chętnych z roczników 2012/2013 do treningu z tą grupą włączy się trener nowy Jan Turowski.

21 lipiec 2019

                           GKS Cartusia zaprasza na pierwszy trening który odbędzie się 26.07.19(piątek) o godzinie 16.00 na boisku sztucznym chlopców zespołu rocznika 2010, 2011, 2012 zarówno tych którzy już trenowali w tym zespole, ale także tych którzy chcieliby spróbować swych sił i podjąć systematyczne treningi . Treningi poprowadzi nowy trener Piotr Haberka, który ma bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Doświadczenie zdobywał miedzy innymi pracując u boku bardzo znanego trenera w światku piłkarskim Józefa Gładysza którego wychowankowie zagrali na poziomie polskiej ekstraklasy.

24 czerwiec 2019

            W minionym tygodniu w Lizbonie reprezentacja Polski kobiet U15  rozegrała dwa spotkania towarzyskie z Portugalią. Obydwa zakończyły się porażkami 0:2 i 0:1. Trenerka miała okazję sprawdzić wszystkie swoje zawodniczki na tle bardzo wymagającego przeciwnika. Weronika w pierwszym meczu zagrała w końcówce spotkania. W drugim zagrała cały mecz. Spotkało ją w trakcie spotkania duże wyróżnienie i zaufanie trenerki gdy po zejsciu z boiska kapitan zespołu przejeła opaskę kapitana reprezentacji Polski. Mimo porażki spotkania pozwoliły zdobyć kolejne doświadczenia w grze . Gratulujemy.

24 czerwiec 2019

             UKS Lotos Gdańsk rocznik 2005 wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów rocznika 2005 pokonując w meczu rewanżowym zespól AP Poznańska 13 3:1(pierwsze spotkanie 1:2). W meczu tym wyszło w pierwszym składzie dwóch  wychowanków Cartusi 1923 aktualnie będących na wyporzyczeniu Plichta Łukasz i Kitowski Nikodem. Mecz był bardzo zaciętym pojedynkiem, do przerwy UKS prowadził 2:0 a wynik ten dawał awans. Jednak bardzo szybko stracona bramka na początku II połowy sprawiła że stan meczy się wyrównał. Zwycięską bramkę dającą awans strzelił Plichta Łukasz. W drugiej połowie na boisku pojawił się borykający z kontuzją trzeci  wychowanek Stenzel Oliwier(od roku Zagłębie Lubin). Zawodnikom i zespołowi nalęży życzyć udanych meczy w najwyższej lidze juniorskiej.

Czytaj więcej...

08 czerwiec 2019

             Nasza zawodniczka Weronika Lewandowska(2004) została najpierw powołana na konsultacje szkoleniową Reprezentecji Polski Kobiet U17 która odbędzie się  11-12.06 w Piasecznie. A już 15.06 odbędzie się zgrupowanie Kadry Polski U15 które zakończy się dwumeczem z reprezentacją Portugali w Lizbonie 18 i 20 czerwca. Należy Weronice życzyć udanych kolejnych występów w reprezentacji. Ale to nie koniec sezonu, bo już pod koniec czerwca czeka ją rywalizacja w reprezentacji Pomorza w walce o Mistrzostwo Polski.