Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

W niedzielne popołudnie na naszym stadionie doszło do dwóch wydarzeń. Pierwsze z nich to przyjazd na mecz Trenera Andrzeja Szwarc z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wizyta miała na celu udekorowanie i pogratulowanie za wygranie i zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 2 w sezonie 2016/2017. Ważne wydarzenie dla naszej całej drużyny bo cieszy również fakt, że zapewniliśmy sobie podium jeszcze przed końcem rozgrywek. Zawodnicy przed meczem otrzymali z rąk trenera medale a kapitan naszego zespołu odebrał puchar za zwycięstwo.

Druga niespodzianka to festiwal strzelecki podopiecznych trenera Karola Cichonia. GKS Cartusia 1923 Kartuzy - GTS Przywidz 23-0, (7:0). Mecz z drużyną, która zajmuje w naszej lidze ostatnią lokatę wydawał się do łatwych spotkań. Pierwsza połowa i zdobywamy 7bramek, choć wynik zadawalał zawodników z Cartusii i widać było duże rozluźnienie w szykach naszych zawodników, to do drugiej połowy podeszliśmy zupełnie w innym stylu. Akcje były szybsze, składniejsze i co najważniejsze wykończone celnymi uderzeniami. Dzięki czemu udało nam się uzyskać bardzo wysoki wynik. Mecz zakończył się wynikiem 23-0. Po meczu nasi zawodnicy bardzo entuzjastycznie zaczęli świętować swoje osiągnięcie, choć w głowach mają grę w barażach o awans do wyższej ligi rozgrywkowej.

Bramki strzelali: Kacper Paninski - 7, Robert Kitowski - 4, Paweł Piór - 3, Gabriel Hirsz - 3, Przemysław Skorowski - 2, i po 1 bramce mieli: Oskar Menard, Adrian Raulin, Adrian Willma, Kacper Ostoja Lniski.

gt;""""</p>"