Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

W Wielką Sobotę drużyna GKS Cartusia 1923 Jr. B Karola Cichonia wybrała się na wyjazdowy mecz z drużyną GSS Potok Pszczółki. Ze względów modernizacyjnych boiska drużyny gospodarzy zawody odbyły się w miejscowości Suchy Dąb. Naszej drużynie boisko znane było bardzo dobrze, gdyż w latach wcześniejszych rywalizowaliśmy na nim z drużyną ATP Grabiny Zameczek. Wszyscy spodziewaliśmy się trudnego meczu z powodów warunków atmosferycznych oraz stanu nawierzchni, która pozostawiała wiele do życzenia. Jak się później okazało zawodnicy z drużyny przeciwnej też takim stanem nie byli zachwyceni co pozwoliło naszej drużynie na wyrównanie szans. Początek meczu każda z drużyn grała zachowawczo i było widać po obu stronach sprawdzanie swoich sił i umiejętności. Z minuty na minutę widać było przewagę naszych zawodników gdyż w 23 minucie nasz zawodnik po raz pierwszy umieścił piłkę w bramce naszych przeciwników. Schodząc do szatni prowadziliśmy już 3:0. Druga połowa okazała się równie obfita w gole która nasza drużyna zdobywała. Jedynym minusem w tej połowie był fakt, że przy zamieszaniu pod bramką przeciwnika nasz zawodnik Paweł Piór, który został sprowokowany przez gracza z drużyny Pszczółek, doszło do lekkiej szamotaniny i na nieszczęście obydwóm zawodnikom pokazał czerwone kartki. Na samo zakończenie gdzie nasz zespół prowadził 7:0, sędzie dopatrzył się delikatnego faulu przez naszego stopera w naszym polu karnym podyktował rzut karny. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to :prezent: na zbliżające się święta. Widać było w naszych zawodnikach po nie do końca sprawiedliwej decyzji arbitra, że podeszli do tego bardzo żartobliwie. Wszystkim zawodnikom za walkę i pozytywny wynik serdecznie gratulujemy.

Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Sebastian Wroński - 3, Paweł Piór - 2, Robert Kitowski - 1, Norbert Plichta - 1. Natomiast 4 asysty zaliczył w tym spotkaniu Oskar Menard.

Skład: Teofil Wezel, Sebastian Wroński, Przemysław Skorowski, Adrian Raulin, Norbert Plichta, Kacper Starzyński, Adrian Willma, Paweł Piór, Oskar Menard, Robert Kitowski, Kacper Ostoja-Lniski, Gabriel Hirsz, Filip Drywa.