Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

Dobre wiadomości nadeszły z meczu naszych najstarszych juniorów z kat. JB (rocznik 2000), którzy w dniu dzisiejszym zainaugurowali rozgrywki wiosenne w swojej lidze. Podopieczni trenera Karola Cichonia wygrali bowiem na wyjeździe z GKS Kowale aż 5:1 (0:1) umacniając się na pozycji lidera. To był dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników. Murawa nie zachęcała do gry w piłkę ale nasi zawodnicy szybko dostosowali się do panujących warunków zważywszy na to, że nasza drużyna przez cały czas trenuje na sztucznej nawierzchni. Mimo wszystko udało się zainkasować 3 punkty na trudnym terenie i oby to był dobry prognostyk na kolejne spotkania.

Bramki w tym meczu dla Cartusii strzelali Kacper Paninski x2, Oskar Menard x2, oraz jedno trafienie zaliczył Kacper Starzyński. Dodać należy, ze dwaj pierwsi na co dzień trenują już z pierwszą drużyną i w przyszłości mogą stanowić o sile tej drużyny. Gratulacje.