Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

W dzisiejsze popołudnie nasza drużyna na własnym boisku podejmowała lidera Osiczanka Osice. Początek meczu podyktowany pod nasze dyktando spokój w rozgrywaniu akcji pełne zaangażowanie i rywale nie mieli nic do powiedzenia. Kolejna akcja w wykonaniu naszego zespołu przynosi po zagraniu ręką obrońcy z Osiczany rzut karny. Do 11 podchodzi Kacper Paninski i zdecydowanym uderzeniem pokonuje bramkarza. Po zdobytej bramce podopieczni Karola Cichonia zwolnili tempo, chwila nieuwagi i tym razem to my musimy wyciągać piłkę z własnej "siatki". Do szatni schodzimy z wynikiem 1:1. Druga połowa to kolejne rozgrywanie piłki i większe zaangażowanie całej drużyny. Dzięki temu udało nam się zdobyć kolejnego gola i dzięki temu po raz drugi wychodzimy na prowadzenie. Kolejne minuty przynosiły nerwowość w poczynaniach naszych zawodników choć widać było, że starają się panować nad emocjami.  Cieszy również fakt, że pomimo nerwowej końcówki spotkania potrafiliśmy dowieźć zwycięskie punkty. Dzięki tej wygranej to właśnie drużyna trenera Cichonia wychodzi na miejsce lidera i oby już tak zostało do końca rozgrywek. Dla całego zespołu ogromne gratulacje. 

Skład drużyny: Karol Stefanowski, Artur Szymański, Adrian Raulin, Kacper Starzyński, Sebastian Wroński, Marcin Rasielewski, Kacper Kobiela, Gabriel Hirsz, Robert Kitowski, Oskar Menard, Kacper Paninski, Szymon Kwidziński, Kacper Ostoja Lniski, Norbert Plichta, Filip Drywa, Filip Woźniak.