Następny mecz

Lipniczanka Lipnica
vs
CARTUSIA 1923
01 wrzesień 2019, godz. 15:00 Lipnica

W sobotę 24 września na wyjazdowym meczu nasza drużyna zremisowała z GKS Żukowo.

Pierwsza połowa to gra nerwów zarówno dla jednej jak i  drugiej strony. Rwane akcje, dużo niedokładności i brak cierpliwości spowodowały, że żadna z drużyn nie uzyskała dla siebie pozytywnego wyniku. W drugiej odsłonie to drużyna z Kartuz przejęła inicjatywę, zaczęliśmy grać  piłką, konstruować zagrażające bramce gospodarzy akcje. Po fizycznej i zaciętej walce wyszliśmy na prowadzenie. Zdobywcą jedynej bramki dla naszej drużyny był Robert Kitowski. Niestety  szczęście nie trwało długo gdyż gospodarze po rzucie wolnym zdołali wyrównać. Końcówka meczu jeszcze bardziej nerwowa i widać było jak zawodnikom z GKS Cartusia 1923 zależało na wygranym meczu. Jednak czasu na zdobycie kolejnej bramki zabrakło. Tak na prawdę ten remis okazał się dla naszej drużyny  porażką co pokazuje, że chęci mamy bardzo dużo i już czekamy na następnego rywala, którym będzie Arka SI Gdynia III.

Na kolejne spotkanie ZAPRASZAMY rodziców, sympatyków naszej drużyny. Które rozegramy na naszym boisku 02.10.2016r godzina: 14:00.

Skład drużyny: Karol Stefanowski, Norbert Plichta, Przemysław Skorowski, Adrian Raulin, Sebastian Wroński, Kacper Starzyński, Gabriel Hirsz, Robert Kitowski, Oskar Menard, Artur Szymański, Marcin Rasielewski, Filip Drywa, Kacper Ostoja Lniski, Adrian Willma.

Galeria zdjęć: