Następny mecz

Powiśle Dzierzgoń
vs
CARTUSIA 1923
07 marzec 2020, godz. 00:00 Dzierzgoń

W minioną sobotę, na inaugurację jesiennych rozgrywek rocznika 2001, młodzi piłkarze z Kartuz pokonali rówieśników z GTS Przywidz 7 : 2. Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej wygranej. Widać było, że drużyna z Kartuz w pierszej połowie "szukała" zgrania w poszczególnych formacjach i zrozumienia poszczególnych zawodników na swoich pozycjach. W miarę upływającego czasu coraz bardziej widać było zgranie i współpracę poszczególnych zawodników co później przełożyło się na końcowy wynik....

Na końcowy wynik miał również wpływ gra kilku zawodników, przed wszyskim Macieja Papiny, Marcina Rasielewskiego, Sebastiana Wrońskiego oraz Nikodema Dmochowskiego, który debiutuje na bardzo ważnej pozycji czyli środkowego obrońcy. Brawa należą się też dla wystkich pozostałych zawodników, zwłszcza że niektórzy z nich przygodę z piłką rozpoczeli miesiąc temu.

Cartusia grała w składzie:

Teofil Wenzeł, Łukasz Hirsz; Marcin Rasielewski; Nikodem Dmochowski; Sebastian Wroński; Gabriel Hirsz; Karol Stefanowski; Dominik Kobiela; Maciej Papina; Maciej Beirowski; Filip Woźniak.

Bramki strzelili: 

Maciej Papina x 3 w 1,42 i 72 min.
Marcin Rasielewski x 1 w 3 min.
Sebastian Wroński x 1 w 70 min.
Karol Stefanowski x 1 w 75 min.
Dominik Kobiela x 1 w 77 min.