Wiadomości

14 październik 2018

W Dzień Edukacji Narodowej podopieczni trenera Apoloniusza Hary rocznik 2002-2003 zafundowali niespodziankę trenerowi i kibicom, choć największą chyba zespołowi Gryfa Słupsk - wicelidera tabeli 1. Ligi Młodzików B1 Województwa Pomorskiego. Choć początkowo przewaga wydawała się być po stronie gości to jednak kartuzianie narzucali tempo gry zarówno w rozegraniu ofensywnym jak i szczelnej i szybkiej defensywie.

Czytaj więcej...

02 wrzesień 2018

Juniorzy B1 GKS Cartusia 1923 mają już 3 kolejki spotkań za sobą. To praktycznie nowy zespół stworzony z zawodników rocznika 2002-2003. W sierpniu zaczęli treningi pod okiem nowego trenera Apoloniusza Hara i choć wspólna gra dopiero nabiera formy - poszukiwanie rozwiązań, porozumienia - to już przyszło im zmierzyć się w pierwszych meczach I Ligi Województwa Pomorskiego.

Czytaj więcej...

10 czerwiec 2018

Dramatycznie wyglądał mecz przedostatniej kolejki spotkań juniorów B1 Amator Kiełpino - GKS Cartusia 1923 Kartuzy. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0, ale jakby tego było mało, tuż po przerwie gospodarze z Kiełpina podwyższyli przewagę bramkową na 3:0. Podopieczni Karola Cichonia walczyli jednak do końca - walczyli o zwycięstwo.

Czytaj więcej...

16 czerwiec 2018

W sobotę, 16 czerwca juniorzy B1 rozegrali ostatni mecz w 26. kolejce spotkań. Niestety pierwszą bramkę straciliśmy już w 2 minucie meczu. Potem nie było lepiej. Nie mogliśmy przebić się przez obronę zawodników z Kowal.

Czytaj więcej...

02 czerwiec 2018

W Gowidlinie, 2 czerwca odbył się mecz juniorów młodszych B w ramach 24. kolejki spotkań ligi Juniorów Młodszych B1 grupa 2 okręg Gdańsk. Po dyskwalifikacji Gowidlina w rundzie jesiennej za udział w meczu nieuprawnionych zawodników spodziewaliśmy się zdeterminowanej walki. Do tego ogromny upał, który wszystkim dawał się we znaki. Na boisku zdecydowanie lepiej czuli się gospodarze. Twarda, nierówna i wysuszona nawierzchnia nie pozwalała na grę dolną piłką, co zdecydowanie dawało przewagę gospodarzom. Oni też szybko objęli prowadzenie, bo w 9 minucie meczu.

Czytaj więcej...