CARTUSIA 1923 (Junior C2)

 

 

Trener: 

Jerzy Meissner

Asystent trenera:   Stanisław Kreft

 

Treningi 2018 (wiosna): 
Poniedziałek - 17.00
Wtorek - 17.00
Środa - trening indywidualny / bramkarski
Czwartek - 17.00
Piątek - 17.00

Terminarz spotkań ligowych 2017/2018 (wiosna):

14. 24.03 2018 r. godz. 11:00 mecz z ARKA GDYNIA SI w Gdyni, Ośrodek Szkolenia SI Arka (Gdynia, Nauczycielska 9)
17. 15.04.2018 r. godz. 18:00 mecz z KS GRYF SŁUPSK w Słupsku, Stadion Piłkarski (Słupsk, Zielona 9)
18. 21.04.2018 r. godz. 16:30 mecz w KARTUZACH z GRYF TCZEW MKS
15. 25.04.2018 r. godz. 18:00 mecz w KARTUZACH z BENIAMINEK O3 STAROGARD GD.
19. 28.04.2018 r. godz. 13:00 mecz z ULKS U-2 BYTÓW w Bytowie, Stadion Piłkarski (Bytów, Adama Mickiewicza 13)
20. 05.05.2018 r. godz. 17:00 mecz w KARTUZACH z JANTAR USTKA
21. 12.05.2018 r. godz. 13:00 mecz z BAŁTYK GDYNIA AP w Gdyni, Boisko B "Klatka" (Gdynia, Olimpijska 5)
22. 19.05.2018 r. godz. 09:30 mecz w KARTUZACH z LECHIA GDAŃSK
16. 23.05.2018 r. godz. 17:30 mecz z AP KP GDYNIA w Gdyni Boisko B "KLATKA" (Gdynia, Olimpijska 5/9)
23. 27.05.2018 r. godz. 15:00 mecz z GDYŃSKA AP DĄBROWA w Gdyni, (Gdynia, Nauczycielska 9)
24. 02.06.2018 r. godz. 17:00 mecz w KARTUZACH z CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE
25. 10.06.2018 r. godz. 17:00 mecz w KARTUZACH (zmiana miejsca) z Gedania 1922 Gdańsk 
26. 16.06.2018 r. godz. 17:00 mecz w KARTUZACH z JAGUAR GDAŃSK

ADRIAN OTTABramkarz122005 
JAKUB ŻOŁĄDŹBramkarz 2004 
SZYMON KONKOLBramkarz12004JEDYNECZKA KARTUZY
RADOSŁAW CIROCKIObrońca32004 
DAWID KITOWSKIObrońca 2004 
LEON DERAObrońca 2004JEDYNECZKA KARTUZY
MACIEJ KOBIELAObrońca172005JEDYNECZKA KARTUZY
MIKOŁAJ PENKOWSKIObrońca 2005 
NIKODEM PASZKIObrońca 2004 
NORBERT DRYWAObrońca192004 
ALEKSANDER WYDROWSKIPomocnik202004 
DORIAN PIÓROPomocnik 2005JEDYNECZKA KARTUZY
FILIP PTACHPomocnik 2004GKS ŻUKOWO
JĘDRZEJ ZAJĄCPomocnik182004AP SZARGAN SOMONINO
KACPER WENTAPomocnik142004KS Sulmin
KAMIL LEWANDOWSKIPomocnik52004JEDYNECZKA KARTUZY
NIKODEM KITOWSKIPomocnik112005 
OSKAR KLAWIKOWSKIPomocnik82004 
PIOTR KREFTPomocnik 2004 
WERONIKA LEWANDOWSKAPomocnik162004 KS Sulmin
ŁUKASZ PLICHTAPomocnik72005 
MACIEJ SIDORNapastnik62004SPORTING LEŹNO
OLIWIER STENZELNapastnik132005GKS PRZODKOWO