Miłą niespodziankę sprawili kibice juniorskiej drużyny Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2006/2007. Dzięki głosom kibiców drużyna Cartusii (podopieczni trenera Ryszarda Dawidowskiego) została wybrana "Drużyną Roku 2017" w eliminacjach powiatowych 65. Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego. Wygrana w eliminacjacjach powiatowych dała naszej młodej drużynie przepustkę do finału wojewódzkiego. Głosowanie na najlepszą drużyną województwa potrwa do dnia jutrzejszego do godz. 22.00. Głosując na naszą drużynę należy wysłać sms o treści DA.32 na numer 72355 (koszt smsa 2,46 PLN). ....

Wszyscy laureaci w każdej z czterech kategorii Plebiscytu (drużyna roku, sportowiec roku, sportowiec junior roku oraz trener roku) etapu powiatowego, z każdego miasta i powiatu, otrzymają zaproszenie na wielką galę 65. Plebiscytu Sportowego, która odbędzie się w czwartek, 4 stycznia o godz. 15:00 w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Tam z rąk marszałka województwa pomorskiego Mieczysława Struka odbiorą dyplomy i upominki, a laureaci wojewódzkiego finału otrzymają dyplomy, medale i nagrody finansowe. Zaproszenie takie wpłynęło już do naszego Klubu i bardzo miło będzie nam uczestniczyć w tej gali. Zwycięzcy wojewódzkiego finału będą reprezentowali nasze województwo w Plebiscycie ogólnopolskim. Gratulacje dla  drużyny Cartusii i jej trenera za osiągnięty sukces. Duże słowa podziękowania także dla wszystkich kibiców, którzy oddali, bądź oddadzą jeszcze głos na naszą drużynę.

Dla przypomnienia podajemy, że drużyna Cartusii w swoich rozgrywkach ligowych nie miała sobie równych i na półmetku rozgrywek z kompletem 10 zwyciestw zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli i milowymi krokami zbliża się do awansu do najwyższej ligi juniorskiej organizowanej przez Pomorski Związek Piłki Nożnej tj. do Pomorskiej Ligi Juniorów, gdzie mierzyć się będzie z najlepszymi drużynami naszego województwa.

Oto laureaci Plebiscytu powiatowego :