Oliwier Stenzel 2005' i Weronika Lewandowska 2002' z GKS Cartusia 1923 Kartuzy powołani zostali przez Polski Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów. Celem ZAMO jest wyselekcjonowanie najlepszych krajowych zawodników i zawodniczek do Reprezentacji Polski. Oboje powołani to podopieczni trenera Jerzego Meissnera z drużyny Junior C2. Zgrupowania te odbęda się na przełomie stycznia i lutego 2018 r. w Kompleksie Sportowym CWZS Zawisza w Bydgoszczy. Gratulacje ...

W przypadku Oliwiera Stenzel to znalazł się on wśród 40 najlepszych zawodników z całej Polski. Są to zawodnicy z różnych Klubów, w tym tych najlepszych tj. Legii Warszawa, Lecha Poznań, Wisły Kraków, Jagielonii Białystok, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin, czy Korony Kielce. W tak doborowym towarzystwie zawodnik Cartusii w dniach od 03 do 10 lutego 2018 roku na obiektach Kompleksu Sportowego Zawiszy Bydgoszcz walczył będzie o miejsce w Reprezentacji Polski w swoim roczniku. To duży sukces tego zawodnika.  Gratulacje. Umiejetności i talent tego piłkarza, zauważyło już wielu skautów m.in. z Lecha Poznań, który zaprosił piłkarza na testy kwalifikacyjne do tego klubu.

W przypadku Weroniki Lewandowskiej to również pierwsze jej powołanie do Akademii Młodych Orłów prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Bardzo dobre występy tej utalentowanej zawodniczki w rozgrywkach klubowych, jak też w Wojewódzkiej Kadrze Pomorza U-16 zaowocowały tym, że została ona zauważona i powołana na zgrupowanie ZAMO, gdzie podobnie jak w przypadku Oliwiera będzie walczyła o powołanie do Reprezentacji Polski z innymi zawodniczkami z całej Polski. Zgrupowanie to odbędzie się w dniach od 27 stycznia do 03 lutego 2018 roku na obiektach Kompleksu Sportowego Zawisza w Bydgoszczy. Gratulacje.

Weronice i Oliwierowi życzymy zatem powdzenia.