Piłkarze Cartusii z zespołu Junior C2 (rocznik 2004/05) w sobotnim pojedynku rozegranym na własnym boisku odnieśli kolejne zwycięstwo w swoich rozgrywkach  pokonując Gdyńską AP Dąbrowa aż 7:1 (5:0). Podopieczni trenera Jerzego Meissnera rozegrali kolejne bardzo dobre zawody, zwłaszcza w pierwszej części spotkania, w której aż pięciokrotnie pokonali bramkarza rywali....

Druga część rozpoczęła się grą prowadzoną pod dyktando gości, którzy przez kilka minut intensywnie atakowali naszą bramkę. W okresie tym udało się im też umieścić piłkę w naszej siatce. Było to jednak jedyne trafienie tego dnia gości z Gdyni. Po kilku minutach zawodnicy Cartusii odzyskali jednak kontrolę nad meczem i dalsza część spotkania toczyła się już na naszych warunkach. W dzisiejszym meczu 3 bramki na swoim koncie zapisał Oliwier Stenzel, 2 – Łukasz Plichta i po jednej Aleksander Wydrowski, Maciej Sidor oraz Jędrzej Zając.

W dzisiejszym spotkaniu zagrali wszyscy powołani na spotkanie zawodnicy tj. Szymon Konkol, Norbert Drywa, Maciej Kobiela, Jędrzej Zając, Weronika Lewandowska, Łukasz Plichta, Nikodem Kitowski, Oliwier Stenzel, Kacper Wenta, Piotr Kreft, Filip Ptach, Maciej Sidor, Radosław Cirocki, Dawid Kitowski, Olek Wydrowski i Dorian Pióro.

Gratulacje za kolejne punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej prowadzonej przez Pomorski Związek Piłki Nożnej (I liga wojewódzka).

Za tydzień czeka nas mecz wyjazdowy z drużyną Chojniczanki 1930 Chojnice, której jak do tej pory nie udało się nam pokonać. Miejmy nadzieję, że stanie się to w przyszłą niedzielę.