W swoim trzecim ligowym meczu rozgrywanym w dniu dzisiejszym na własnym boisku juniorzy Cartusii z rocznika 2004/05 pokonali drużynę AP KP Gdynia aż 11:0 (7:0). Bramki w tym spotkaniu dla podopiecznych trenera Jerzego Meissnera strzelali : Oliwier Stenzel x5, Jędrzej Zając x2, Olek Wydrowski x2, Kacper Wenta x1 oraz  Łukasz Plichta x1. Przewaga piłkarzy Cartusii ani przez chwilę nie podlegała dyskusji i dlatego zwycięstwo to jest w pełni zasłużone....

Po porażce w poprzedniej kolejce z Beniaminkiem Starogard 1:3, o której chciałoby się jak najszybciej zapomieć, w dzisiejszym spotkaniu nasi piłkarze chcieli sie zrehabilitować i dlatego szybko zdominowali przeciwników z AP KP Gdynia. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale dobra postawa bramkarza gości zapobiegła utracie kolejnych bramek. Zdaniem trenera naszych piłkarzy należałoby pochwalić cały zespół Cartusii, który mimo wielu dokonanych zmian i wysokiego prowadzenia grał cały czas swoje, nie obniżając poziomu i starał się zdobywać kolejne bramki.

Skład Cartusii:  Szymon Konkol, Adrian Otta, Norbert Drywa, Radosław Cirocki, Maciej Kobiela, Kamil Czerwionka, Jędrzej Zając, Weronika Lewandowska, Łukasz Plichta, Olek Wydrowski , Dawid Kitowski, Oliwier Stenzel, Oskar Klawikowski, Kacper Wenta, Piotr Kreft oraz Filip Ptach.

Za tydzień, w sobotę o godz. 16.00 w Kartuzach kolejny mecz ligowy. Tym razem z Gryfem Słupsk . Zapraszamy! 

Zdjęcia z meczu :