Świetne wyniki zanotowali nasi juniorzy w miniony weekend. W sobotę jako pierwsi swój ligowy mecz rozegrali najstarsi nasi juniorzy z kat. Junior B (1999/98), którzy bez problemu uporali się ze swoimi rówieśnikami z Wdy Czarna Woda pokonując ich aż 15:0 (7:0). W drugim sobotnim spotkaniu nieco młodsi juniorzy z kategorii Junior C (2000/01) pokonali Amatora Kiełpino aż 18:2 (6:0). Obie ekipy zdecydowanie prowadzą w swoich ligach i na kolejkę przed końcem rozgrywek nikt nie jest w stanie odebrać im mistrzostwa. To bardzo udany sezon dla obu ekip i duże słowa uznania dla zawodników i ich trenerów Piotra Wnuka Lipińskiego i Karola Cichonia. Jak widać w swoich ligach nie mają sobie równych, co z pewnością jest efektem ciężkich i systematycznych treningów. [nbsp]W pierwszym meczu ....

Świetne wyniki zanotowali nasi juniorzy w miniony weekend. W sobotę jako pierwsi swój ligowy mecz rozegrali najstarsi nasi juniorzy z kat. Junior B (1999/98), którzy bez problemu uporali się ze swoimi rówieśnikami z Wdy Czarna Woda pokonując ich aż 15:0 (7:0). W drugim sobotnim spotkaniu nieco młodsi juniorzy z kategorii Junior C (2000/01) pokonali Amatora Kiełpino aż 18:2 (6:0). Obie ekipy zdecydowanie prowadzą w swoich ligach i na kolejkę przed końcem rozgrywek nikt nie jest w stanie odebrać im mistrzostwa. To bardzo udany sezon dla obu ekip i duże słowa uznania dla zawodników i ich trenerów Piotra Wnuka Lipińskiego i Karola Cichonia. Jak widać w swoich ligach nie mają sobie równych, co z pewnością jest efektem ciężkich i systematycznych treningów.

W pierwszym meczu bramki dla drużyny Juniora B tj. dla podopiecznych Piotra Wnuka Lipińskiego w starciu z Wdą Czarna Woda strzelali Tomasz Flisikowski x5, Michał Kuligowski x3, Jakub Leszkiewicz x2, Szymon Kotłowski x2, oraz po 1 Błażej Byczkowski, Mateusz Konkol oraz Stanisław Gołuński.

W drugim spotkaniu, w którym podopieczni trenera Karola Cichonia z grupy Junior C zmierzyli się z Amatorem Kiełpino, bramki strzelali Oskar Menard x5, który wyrasta na rasowego strzelca, Sebastian Wroński x4, Przemek Skorowski x2, oraz po 1 trafieniu zaliczyli Adrian Wilma, Gabriel Hirsz, Marcin Rasielewski, Robert Kitowski, Kacper Paninski, Kacper Ostoja Lniski oraz Karol Stefanowski.

Gratulacje !!!