Zespół rocznika 2006/2007 Cartusii 1923 Kartuzy bierze udział w prestiżowym turnieju Arka Gdynia Summer Cup 2017. Nasz zespół rozgrywał mecze eliminacyjne w grupie C i zajął 3 miejsce premiowane awansem do najlepszej ósemki. W turnieju biorą udział jedne z najlepszych drużyn w kraju : Cracovia Kraków , Salos Szczecin , Arka Gdynia oraz ekipy z zagranicy m.in. FC Baltai Klaipeda (Litwa), IFK Haninge (Szwecja).
Cartusia 1923 Kartuzy w składzie (Pawłowski, Riegel, Dejk, Półczyński, Wysiecki, Bieliński, Uzarek, Kryszewski, Płotka, Zimnowłocki, Klawikowski, Karbowiak, Malinowski)
Trenerzy : Ryszard Dawidowski, Andrzej Bieliński
Fotograf : Dorota Karbowiak
Mecz NR |
Godzina TIME |
Kto z kim |
TEAM : TEAM |
REZULTAT |
1 |
09:30 |
C 1-2 |
Arka Gdynia C - FC Baltai Klaipeda |
1:1 |
2 |
09:50 |
C 3-4 |
Sadownik Waganiec - Karlikowo Sopot |
0:3 |
3 |
10:10 |
C 5-6 |
Arkonia Szczecin - Cartusia Kartuzy |
0:0 |
4 |
10:30 |
C 1- 7 |
Arka Gdynia C - Stilon Gorzów Wlkp. |
0:3 |
5 |
10:50 |
C 2-3 |
FC Baltai Klaipeda - Sadownik Waganiec |
6:0 |
6 |
11:10 |
C 4-5 |
Karlikowo Sopot - Arkonia Szczecin |
0:1 |
7 |
11:30 |
C 6-7 |
Cartusia Kartuzy - Stilon Gorzów |
2:0( Wysiecki , Uzarek) |
8 |
11:50 |
C 1-3 |
Arka Gdynia C - Sadownik Waganiec |
4:0 |
9 |
12:10 |
C 2-4 |
FC Baltai Klaipeda - Karlikowo Sopot |
3:1 |
10 |
12:30 |
C 5-7 |
Arkonia Szczecin - Stilon Gorzów |
1:0 |
11 |
12:50 |
C 1-6 |
Arka Gdynia C - Cartusia Kartuzy |
1:3( Sz.Półczyńśki x2 , Klawikowski) |
12 |
13:10 |
C 2-5 |
FC Baltai Klaipeda - Arkonia Szczecin |
1:0 |
13 |
13:30 |
C 3-7 |
Sadownik Waganiec - Stilon Gorzów |
0:5 |
14 |
14:20 |
C 4-1 |
Karlikowo Sopot - Arka Gdynia C |
6:0 |
15 |
14:40 |
C 2-6 |
FC Baltai Klaipeda - Cartusia Kartuzy |
1:0 |
16 |
15:00 |
C 3-5 |
Sadownik Waganiec - Arkonia Szczecin |
1:3 |
17 |
15:20 |
C 4-7 |
Karlikowo Sopot - Stilon Gorzów Wlkp. |
1:3 |
18 |
15:40 |
C 5-1 |
Arkonia Szczecin - Arka Gdynia C |
2:1 |
19 |
16:00 |
C 3-6 |
Sadownik Waganiec - Cartusia Kartuzy |
1:3( Malinowski x2 , Kryszewski ) |
20 |
16:20 |
C 2-7 |
FC Baltai Klaipeda - Stilon Gorzów |
3:0 |
21 |
16:40 |
C 4-6 |
Karlikowo Sopot - Cartusia Kartuzy |
1:1 ( Sz.Półczyński) |
Czas gry / Match time 1 x 18 min.
Mecz NR |
Godzina TIME |
Kto z kim |
TEAM : TEAM |
REZULTAT |
1 |
09:30 |
A 1-2 |
Arka Gdynia A – Chojnik J. Góra |
0:0 |
2 |
09:50 |
A 3-4 |
Kujawiak Kowal - Czarni Pruszcz Gdański |
1:1 |
3 |
10:10 |
A 5-6 |
AMF Szczecin - Bałtyk Koszalin |
3:1 |
4 |
10:30 |
A 1- 7 |
Arka Gdynia A – Cracovia Kraków |
0:0 |
5 |
10:50 |
A 2-3 |
Chojnik J. Góra - Kujawiak Kowal |
8:0 |
6 |
11:10 |
A 4-5 |
Czarni Pruszcz Gdański - AMF Szczecin |
0:7 |
7 |
11:30 |
A 6-7 |
Bałtyk Koszalin - Cracovia Kraków |
2:0 |
8 |
11:50 |
A 1-3 |
Arka Gdynia A - Kujawiak Kowal |
11:0 |
9 |
12:10 |
A 2-4 |
Chojnik J. Góra - Czarni Pruszcz Gdański |
5:0 |
10 |
12:30 |
A 5-7 |
AMF Szczecin - Cracovia Kraków |
1:1 |
11 |
12:50 |
A 1-6 |
Arka Gdynia A - Bałtyk Koszalin |
1:0 |
12 |
13:10 |
A 2-5 |
Chojnik J. Góra - AMF Szczecin |
0:1 |
13 |
13:30 |
A 3-7 |
Kujawiak Kowal - Cracovia Kraków |
0:11 |
14 |
14:20 |
A 4-1 |
Czarni Pruszcz Gdański - Arka Gdynia A |
0:10 |
15 |
14:40 |
A 2-6 |
Chojnik J. Góra - Bałtyk Koszalin |
1:2 |
16 |
15:00 |
A 3-5 |
Kujawiak Kowal - AMF Szczecin |
0:8 |
17 |
15:20 |
A 4-7 |
Czarni Pruszcz Gdański - Cracovia Kraków |
2:5 |
18 |
15:40 |
A 5-1 |
AMF Szczecin - Arka Gdynia A |
1:1 |
19 |
16:00 |
A 3-6 |
Kujawiak Kowal - Bałtyk Koszalin |
0:7 |
20 |
16:20 |
A 2-7 |
Chojnik J. Góra - Cracovia Kraków |
2:1 |
21 |
16:40 |
A 4-6 |
Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk Koszalin |
0:3 |
Czas gry / Match time 1 x 18 min.
GRUPA "B"
Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10
1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „B” – KATEGORIA U 11 (y 2006)
Mecz NR |
Godzina TIME |
Kto z kim |
TEAM : TEAM |
REZULTAT |
1 |
09:30 |
B 1-2 |
Arka Gdynia B - IFK Haninge |
0:0 |
2 |
09:50 |
B 3-4 |
Mł. Włocławianka - Jaguar Gdańsk |
0:5 |
3 |
10:10 |
B 5-6 |
Salos Szczecin - Stolem Choczewo |
3:0 |
4 |
10:30 |
B 1- 7 |
Arka Gdynia B - Olimpia Warszawa |
0:0 |
5 |
10:50 |
B 2-3 |
IFK Haninge - Młoda Włocławianka |
6:1 |
6 |
11:10 |
B 4-5 |
Jaguar Gdańsk - Salos Szczecin |
2:1 |
7 |
11:30 |
B 6-7 |
Stolem Choczewo - Olimpia Wa -wa |
0:1 |
8 |
11:50 |
B 1-3 |
Arka Gdynia B - Młoda Włocławianka |
6:0 |
9 |
12:10 |
B 2-4 |
IFK Haninge - Jaguar Gdańsk |
1:1 |
10 |
12:30 |
B 5-7 |
Salos Szczecin - Olimpia Warszawa |
2:0 |
11 |
12:50 |
B 1-6 |
Arka Gdynia B - Stolem Choczewo |
2:1 |
12 |
13:10 |
B 2-5 |
IFK Haninge - Salos Szczecin |
0:2 |
13 |
13:30 |
B 3-7 |
Mł. Włocławianka - Olimpia Warszawa |
0:2 |
14 |
14:20 |
B 4-1 |
Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia B |
1:0 |
15 |
14:40 |
B 2-6 |
IFK Haninge - Stolem Choczewo |
4:0 |
16 |
15:00 |
B 3-5 |
Młoda Włocławianka - Salos Szczecin |
0:8 |
17 |
15:20 |
B 4-7 |
Jaguar Gdańsk - Olimpia Warszawa |
2:0 |
18 |
15:40 |
B 5-1 |
Salos Szczecin - Arka Gdynia B |
1:0 |
19 |
16:00 |
B 3-6 |
Mł. Włocławianka - Stolem Choczewo |
1:5 |
20 |
16:20 |
B 2-7 |
IFK Haninge - Olimpia Warszawa |
1:2 |
21 |
16:40 |
B 4-6 |
Jaguar Gdańsk - Stolem Choczewo |
4:1
|
FINAŁY
PUCHARY MISTRZOWSKIE 2006 The Champions Finals (U-11) |
||||||||
Nr meczu |
GODZINA |
KTO GRA |
STAWKA |
KATEGORIA |
DRUŻYNA |
PRZECIWNIK |
WYNIK |
BOISKO |
Match NR |
Time |
Who plays |
The rate |
Category |
Team |
Team |
Score |
Field |
1 |
10:00 |
IA-III1 |
¼ |
I – VIII |
AMF Szczecin |
Bałtyk Koszalin |
A |
|
2 |
10:25 |
IB-IIC |
¼ |
I – VIII |
Jaguar Gdańsk |
Arkonia Szczecin |
A |
|
3 |
10:50 |
IC-III2 |
¼ |
I – VIII |
FC Baltai Klaipeda |
Cartusia Kartuzy |
A |
|
4 |
11:15 |
IIA-IIB |
¼ |
I-VIII |
Arka Gdynia A |
Salos Szczecin |
A |