W bardzo dobrym stylu zakończyli swoje rozgrywki piłkarze Cartusii z rocznika 2004/05, którzy w swoim ostatnim ligowym meczu w tym sezonie pokonali na wyjeździe autsaidera ligi drużynę Powiśla Rakowiec 0:4 (0:2). Zwycięstwo to pozwoliło wskoczyć podopiecznym tr. Jerzego Meissnera na 4 miejsce w tabeli i na tej pozycji zakończyć rozgrywki. Zważywszy na to, że nasi juniorzy swoje mecze rozgrywali w najwyższej klasie rozgrywkowej Pomorskiego ZPN tj. 1 Lidze Wojewódzkiej, można powiedzieć, że są czwartą drużyna województwa a ustąpili tylko Jaguarowi Gdańsk, Lechii Gdańsk oraz Chojniczance Chojnice. Gratulacje dla całej drużyny i oczywiście trenera Jerzego Meissnera....

We wczorajszym meczu z Powiślem Rakowiec nasi piłkarze dominowali przez całe spotkanie, byli drużyną zdecydowanie lepszą, mądrzejszą i posiadającą więcej indywidualności w składzie niż nasi przeciwnicy. Piłkarze Cartusii co rusz nękali bramkarza Powiśla. Pierwsze dwie bramki  padły po znakomitych strzałach z kilkunastu metrów w górny narożnik bramki. Ich autorami byli Łukasz Plichta i Nikodem Kitowski. Trzecią bramkę po podaniu Oliwiera Stenzla dołożył Aleksander Wydrowski, który kilka minut później zrewanżował się podaniem do Oliwiera, który strzela czwartą bramkę ustalając wynik spotkania. 

Skład Cartusii : Szymon Konkol, Radosław Cirocki, Maciej Kobiela, Nikodem Kitowski, Oskar Klawikowski, Kamil Czerwionka, Łukasz Plichta, Oliwier Stenzel, Norbert Drywa, Maciej Sidor, Wydrowski Aleksander, Jakub Żołądź oraz Nikodem Paszki.