Trzej wychowankowie Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2005 po raz kolejny powołani zostali na mecz kadry Pomorskiego ZPN. Wśród podopiecznych trenera Jerzego Meissnera powołanych na ten mecz byli Łukasz Plichta, Oliwier Stenzel oraz Maciej Kobiela. Kadra Pomorza rocznik 2005 w meczu tym wygrała z reprezentacją województwa Warmińsko-Mazurskiego aż 12:3 (2:1, 7:1, 3:1)....

Niestety w meczu tym nie mógł jednak zadebiutować jeden z powołanych Maciej Kobiela, którego zmogła choroba. Zawodnik ten będzie miał jednak okazję już w najbliższy wtorek zaprezentować się trenerowi kadry na kolejnej konsultacji. Bardzo dobrze zaprezentowali się natomiast pozostali dwaj zawodnicy naszego klubu Oliwier Stenzel i Łukasz Plichta. Obaj zagrali w drugiej tercji (mecz podzielony na 3 tercje) zwyciężając 7:1 i strzelając w niej bramki : Oliwier-3, Łukasz-1, zaliczyli też asysty. Już w czerwcu szykuje się kolejny sprawdzian z kadrą Łodzi, w którym obydwaj mają duże szanse na występ w tym meczu.  Gratulacje.