W 3 kolejce rozgrywek junior C1 trampkarzy (Gdańsk - grupa 1) drużyna Cartusii 1923 Kartuzy pokonała zespół Cisowa Gdynia aż pięcioma bramkami wygrywając 0:5 (0:2). Spotkanie rozegraliśmy w sobotę, 17 września 2016 przy świetnej pogodzie i na równie świetnym obiekcie - Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

cisowa gdynia

0 : 5

( 0 : 2 )

cartusia1923

Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Łukasz Jandziński a po jednej Szymon Poroszewski i Michał Chlebba. Już w pierwszych minutach spotkania zdobyliśmy pierwszą bramkę, co jednak nie osłabiło czujności naszej obrony. Skutecznie blokowaliśmy dostęp do bramki i do oddania celnego strzału. Do przerwy udało się podwyższyć przewagę na 0:2. W drugiej połowie było kilka groźnych sytuacji pod naszą bramką, jednak częściej były to źle zakończone akcje Gdynian. Oczywiście w najgroźniejszych chwilach ratowały nas interwencje bramkarza Teofila Wezel. Podopieczni trenera Wiesława Roszkowskiego nie odpuścili i zdobyli jeszcze dwie bramki z gry oraz jedną po rozegraniu rzutu rożnego.

Juniorów C1 czeka teraz jeden weekend pauzy, a potem powrót na boisko ligowe i mecz z AP KP II GDYNIA, który gramy u siebie. Już teraz zapraszamy do kibicowania - niedziela, 2 października 2016, boisko treningowe GKS Cartusia 1923, godz. 11:00.