W sobotę o godz. 13.00 rezerwy Cartusii w ramach 9 kolejki rozgrywek V ligi podejmowały na własnym boisku wyżej notowany (4 miejsce w tabeli) GTS Mokry Dwór. Po wyrównanym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami remisując 1:1 (1:1). Bramkę dającą prowadzenie podopiecznym trenera Karola Cichonia w 18 minucie zdobył Ksawery Raszeja, natomiast do wyrównania w 27 minucie doprowadził Maciej Cieślik. Składy, zmiany i zdjęcia w rozwinięciu….

Cartusia : Michalak- Gawron (60’ Tandecki), Ptach, Danilevych, Olszewski- Radomski D. (60’ Radomski R.), Formella, Kobiela (76’ Hara), Bodzak (kpt), Leszkiewicz (69’ Toruńczak)- Raszeja (80’ Bucior);

Rez.: Goll, Toruńczak, Radomski R., Hara, Belgrau, Bucior, Tandecki;

Mokry Dwór : Prostak- Guzowski, Kowalski, Cieślik (80’ Sikora), Kopania Mateusz, Sadowski (kpt), Rendzio, Ciołek (76’ Bosianek), Mokrzyszak, Kopania Maciej, Kętrzyński;

Rez.: Sosiński, Chrzęszczyk, Gumiński, Sikora, Bosianek, Kruger, Karolczak;

1:0 Raszeja (18’), 1:1 Cieślik (27’);

Cartusia : Toruńczak (ż);

Mokry Dwór : Cieślik (ż);