W sobotnie południe swój mecz ligowy rozegrały także rezerwy Cartusii, które gościły w Kosakowie a ich rywalem był miejscowy Sztorm. Podopieczni trenera Karola Cichonia nie zawiedli, dominowali na boisku i pewnie pokonali gospodarzy 4:1 (2:0). Łupem bramkowym podzielili się Jakub Leszkiewicz, który ustrzelił hat-tricka oraz Jakub Toruńczak. Honorowe trafienie dla Sztormu zaliczył w ostatniej minucie meczu Jacek Pietrzyk....

Kartuzianie jak przystało na faworyta dominowali na boisku, częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźniejsze sytuacje bramkowe. Byli także bardziej skuteczni. Już w 8 minucie spotkania rzut rożny bity przez Zbigniewa Bodzaka wykończył Jakub Leszkiewicz, który sprytnie uwolnił się spod krycia obrońców i oddał płaski i co najważniejsze skuteczny strzał na bramkę, po którym piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy. W 24 minucie spotkania Kartuzianie przeprowadzili szybki kontratak, w którym piłkę przejął grający na skrzydle Daniel Radomski, który wypuścił wbiegającego za plecy obrońców Sztormu Jakuba Taruńczaka. Ten po przejęciu futbolówki wbiegł z nią w pole karne i uderzył na bramkę, jednak golkiper gospodarzy obronił to uderzenie a piłka trafiła z powrotem pod nogi napastnika Cartusii, który kolejny raz oddał strzał, ale tym razem z linii bramkowej piłkę wybił interweniujący wślizgiem obrońca gospodarzy. Po tej interwencji piłka szczęśliwie trafiła pod nogi nadbiegającego z drugiej strony Jakuba Leszkiewicza, który przyjął futbolówkę na jedenastym metrze i uderzył nie do obrony pod poprzeczkę i tym samym Kartzuzianie wyszli na prowadzenie 2:0 a skrzydłowy Cartusii zaliczył dubleta. Jakby tego było mało wychowanek Cartusii krótko po wznowieniu drugiej polowy dubleta zamienił na hat-tricka. Tym razem po kolejnym rajdzie Jakuba Toruńczaka i jego wbiegnięciu w pole karne a następnie zagraniu piłki wzdłuż linii pola bramkowego na drugą stronę, zamykający akcję  Jakub Leszkiewicz z 5 metra wpakował po raz trzeci piłkę do siatki i od 50 minuty Kartuzianie prowadzili 3:0. Bramką tą z całą pewnością Kartuzianie odebrali gospodarzom nadzieję na uzyskanie jeszcze jakiegoś korzystnego wyniku. Na domiar złego dla gospodarzy w 58 minucie Jakub Toruńczak podwyższa prowadzenie na 4:0. W tej sytuacji asystę zaliczył strzelec trzech wcześniejszych bramek Jakub Leszkiewicz, który uderzając z pola karnego nie trafił w bramkę Sztormu, ale zamykający akcję Jakub Toruńczak zdołał dogonić wychodzącą poza światło bramki piłkę i z bliskiej odległości wepchnął ją do siatki. Niestety napastnik niebiesko-biało-czarnych trochę ucierpiał w tej sytuacji obijając się o słupek. Jest to jednak silny i twardy zawodnik, który po chwili wrócił do gry. Wynik spotkania na 1:4 ustalił Jacek Pietrzyk, który w ostatniej akcji meczu wykorzystał dogranie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał golkipera Cartusii Jana Michalaka, który co prawda zdołał sięgnąć piłkę i odbić ją rękami, jednak futbolówka odbita od słupka wpadła ostatecznie do bramki. Poza tą interwencją bramkarz Cartusii kilka razy popisał się udanymi interwencjami, po których uratował kolegów od utraty bramki. Reasumując spotkanie, Kartuzianie po dobrej grze zasłużenie wywożą z Kosakowa komplet punktów i odnoszą czwarte zwycięstwo w rozgrywkach.

Cartusia : Michalak- Tandecki (83’ Goll), Danilevych, Novykov, Olszewski- Leszkiewicz (77’ Bucior), Formella (65’ Belgrau), Kobiela, Bodzak, Radomski D. (72’ Radomski R.)- Toruńczak (70’ Raszeja);

Rez.: Goll, Hara, Radomski R., Raszeja, Belgrau, Bucior, Fierka;

Sztorm : Schulz- Stefanowski, Wolny, Grzybek (71’ Fotta), Eliasz (63’ Karolewicz), Nikelski (31’ Styn), Pieprzyk (kpt), Rogacki, Wojciechowski, Gierczak, Karbowiak;

Rez. : Styn, Stromski, Wiśniewski, Fotta, Karolewicz;

0:1 Leszkiewicz (8’), 0:2 Leszkiewicz (24’), 0:3 Leszkiewicz (50’), 0:4 Toruńczak (58’) 1:4 Pieprzyk (90+5);

Cartusia : Danilevych (ż), Michalak (ż),

Sztorm : Stefanowicz (ż), Wojciechowski (ż), trener Formella (ż, ż- cz 87’)