Wygraną 6:3 zakończyl się dzisiejszy pojedynek naszej drużyny z GSS Potok Pszczółki do przerwy kartuzjanie prowadzili 3:1. Już w 4 minucie spodkania bramkę zdobywa Sebastian Wroński, który silnym strzałem z dystanu zdobywa pierwszą bramkę. Pechowa okazuje się 13 minuta ponieważ pada wyrównanie na 1:1 przeciwnicy zdobywają bramkę ze stałego fragmenu gry. Pierwszą swoją w tym meczu, a drugą dla Cartusii bramkę zdobywa kapitan naszej drużyny Maciej Papina, który w 18 minucie skutecznym dryblingiem w środku pola mija kilku zdobywając swojego gola.

W 28 minucie okazję do zdobycia gola miał Gabryś Hirsz, który mocnym uderzeniem trafia w spojenie. W ostatniej minucie pierwszej połowy ponownie pokazuje się Maciek zdobywając swoją drugą bramkę jest 3:1 do przerwy.

Druga połowa rozpoczyna się również udanie bo już w pierwszych minutach zdobywami czwartą bramkę, a strzelcem jest ponownie Sebastian Wroński. Po błędzie naszej defensywy wpada druga i trzecia bramka dla przyjezdnych w 50 minucie, a następnie w 55 minucie. Częste i aktywne wsparcie naszej ofensywy przez bocznych obrońców przynosi korzyści w postaci kolejnej bramki w 60 minucie, której autorem jest Sebastian Wroński, a Maciej Papina i wymieniony wcześniej Sebastian ustalają wynik spotkania z rzutu wolnego na 6:3. Gratulacje i brawa dla wszystkich zawodników.