Miło nam poinformować, iż Cartusia 1923 Kartuzy i trener Jerzy Meissner głosami czytelników w najstarszym i najbardziej prestiżowym plebiscycie sportowym  Dziennika Bałtyckiego uznani zostali za drużynę i trenera dekady w powiecie kartuskim. Brawo drużyna, brawo trenerze. Głosowanie trwało od 14.12.2020 r. do 07.01.2021 r. do godz. 21.30. Konkurencja była bardzo duża, ale największe uznanie czytelników trafiło ostatecznie do nominowanych z niebiesko-biało-czarnej rodziny. Wszystkim, którzy oddali głosy na Cartusię i trenera Jerzego Meissnera bardzo dziękujemy a rywalom gratulujemy osiągniętych wyników....

Tegoroczna edycja plebiscytu, w tym wyjątkowym roku, w którym pandemia Covid-19 tak bardzo wpłynęła na nasze życie, była wyjątkowa, albowiem dotyczyła nie tylko mijającego roku, ale także ostatniego dziesięciolecia. Zwycięstwo Cartusii i trenera Jerzego Meissnera w pierwszym, miejskim i powiatowym etapie plebiscytu otworzyło furtkę do finału wojewódzkiego. Głosowanie w finałowej części tego 68 plebiscytu Dziennika Bałtyckiego trwać będzie od 11.01.2021 r. od godz. 12.00 do 19.01.2021 r. do godz. 21.30. Zachęcany wszystkich kibiców Cartusii 1923 Kartuzy oraz sympatyków trenera Jurka do dalszego głosowania. O sposobie głosowania powiadomimy wkrótce.

Bez względu jednak na wynik w finale wojewódzkim, zwycięstwo w pierwszym, miejskim i powiatowym etapie jest już i tak bardzo dużym wyróżnieniem. Gratulacje.