Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego do tytułu Trenera Dekady został zgłoszony trener naszego klubu Pan Jerzy Meissner. W tym wyjątkowym roku, w którym pandemia tak bardzo wypłynęła na nasze życie, plebiscyt będzie dotyczyć nie tylko mijającego roku, lecz ostatniego dziesięciolecia. Głosami czytelników zostaną przyznane prestiżowe tytuły Sportowca Dekady, Trenera Dekady i Drużyny Dekady....

Trener Jurek z C1923 związany jest od 1967 roku. Początkowo jako piłkarz tego klubu, a od 1983 jako trener. Trener w swojej trenerskiej karierze prowadził głównie drużyny juniorskie naszego klubu, wychował i ukształtował wielu piłkarzy. Obecnie jest vice prezesem Klubu i koordynatorem ds. młodzieży.

Głosowanie rozpoczęło się 14.12.2020 r. i trwać będzie do 07.01.2021 do godz. 21:30. Aby oddać głos na trenera Jurka należy wysłać sms na nr 72355 o treści : SGE.240 (koszt smsa 2,46 zł), lub na stronie www.dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/1826335.

Oddajmy głos na trenera Jurka !!!