W miniony wtorek, 21.07.2020 roku IV ligowa Cartusia na własnym boisku podejmowała beniaminka V ligi ekipę GTS Goszyn. Był to szósty, przedostatni sparing podopiecznych trenera Błażeja Adamusa w bieżącym okresie przygotowawczym. Niebiesko- biało- czarni choć przeważali przez większość spotkania i prowadzili już w tym meczu 1:0 po bramce strzelonej przez niezawodnego ostatnio Rafała Malanowskiego w 47 minucie, to prowadzenia tego nie utrzymali i ostatecznie zremisowali 1:1. Goście do remisu doprowadzili już po minucie od starty gola, więc długo prowadzeniem tym nie cieszyliśmy się ....

Skład Cartusii :

Bogdziewicz (60' Bach)- Wenta, Dawidowski, Golc, Zapora- Rypel, test, Turowski, Bodzak, Malanowski- Toporek;

Po przerwie zagrali również : Bach- Raulin, Sierszyński, Kuss, Zapora, Hara i Raczyński;

Zabrakło: Adamkiewicz, Jankowski, Gawron, Grzymkowski, Piór.

Bramki : 1:0 Malanowski (47'), 1:1 ? (48')