W miniony czwartek w Hotel Miłosz Fitness & SPA w Kartuzach w bardzo świątecznym klimacie odbyło się spotkanie podsumowujące 2019 rok zorganizowane przez Gminny Klub Sportowy Cartusia 1923 Kartuzy z udziałem Burmistrza Kartuz Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego oraz działaczy, sponsorów, trenerów a także byłych i obecnych piłkarzy klubu ....

Po przywitaniu gości i krótkim słowie wstępu a także omówieniu wydarzeń w mijającym 2019 roku, przyszedł czas na podziękowania. Pamiątkowe statuetki trafiły do rąk osób reprezentujących firmy i instytucje a także osoby prywatne szczególnie zaangażowane w funkcjonowanie klubu i nieustanny jego rozwój. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. sponsorzy, trenerzy, a także pracownicy klubu.

- Cartusia 1923 Kartuzy jest historią tego miasta i cieszę się, że nieprzerwanie działają w klubie osoby zakochane w piłce nożnej i naszym mieście. Miło będzie mi zobaczyć zawodników na nowym stadionie i mam nadzieję, że będzie to już niedługo. Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim działaczom, sponsorom, trenerom, zawodnikom oraz kibicom wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, aby ten opłatek przełamany przy wigilijnym stole nie był tylko pustym gestem, ale prawdziwym znakiem pokoju i niechaj ten pokój, wzajemne zrozumienie i współpraca przyświecają nam wszystkim w nadchodzącym 2020 roku - mówił burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Niestety nie wszyscy z zaproszonych gości na spotkanie to mogli dojechać i dlatego nie wszystkim za pomoc Klubowi można było podziękować osobiście, ale i tak frekwencja była zadawalająca a spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. 

Za przygotowanie spotkania właścicielom i obsłudze Hotelu Miłosz Fitness & SPA w Kartuzach należą się serdecznie podziękowania.

Zdjęcia :