Poza dobrymi występami I drużyny Cartusii, która w rozgrywkach IV Ligi zremisowała na wyjeździe z Wierzycą Pelplin 2:2 (0:1) oraz drużyny Juniora D2, która pokonała Wdę Lipusz 9:0 (3:0) pozostałe drużyny Cartusii wypadły już znacznie gorzej....

Druga seniorska drużyna Cartusii występująca w rozgrywkach Klasy B uległa na wyjeździe ekipie Budmar Bytonia 2:1, choć do przerwy po bramce Jakuba Toruńczaka wygrywała 0:1, a dwie bramki straciła w samej końcówce tj. w 86 i 87 minucie meczu. Podopieczni trenerów Karola Cichonia i Apoloniusza Hary na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek plasują się na 7 miejscu w ligowej tabeli.

Najstarsi juniorzy z kategorii Junior B1 występujący w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej podejmowali na własnym boisku drużynę MKS Gryf Tczew i niestety musieli uznać wyższość gości przegrywając 1:4 (0:2). Jedyną bramkę dla Cartusii zdobył Igor Grzymkowski. Na dwie kolejki do zakończenia rundy jesiennej nasi juniorzy zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli.

Ostatnia drużyna która w miniony weekend rozgrywała swój mecz ligowy to ekipa trenera Mikołaja Podgórniaka z kat. Junior C2. Występujący w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej młodzi piłkarze Cartusii rozegrali mecz na wyjeździe z Arką Gdynia SI, który przegrali niestety 4:0 (3:0). Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej nasi piłkarze plasują się na 12 miejscu w ligowej tabeli.

Pozostałe drużyny Cartusii z kat. Junior E1 i Junior E2 swoje rozgrywki turniejowe zakończyły już w połowie października. Drużyna z kat. Junior E1 gr. 13 zakończyła rozgrywki na 3 miejscu w ligowej tabeli, a drużyna z kat. Junior E2 gr. 12 na miejscu 5.